Üllar, maalikunstnik.

Üllar, maalikunstnik. (Naine, 38a), otsib naist

E-mail:
Telefon:+37253541353
Elukoht:Lihula Linn. Lääneranna vald
Koduleht:
Kuulutus:Üksik rahulik tasakaalukas maakas 38a. mees, soovib tutvuda ainult ausama ja austuseks püsisuhte eestmärgil usaldusväärse korralikku toredama ustava naisterahvaga.
Palun kui on võimalus ja lootus leida oma ellu kõige kallimad armastavad elukaaslast, ilusad kenad naist.

(Siin sünnivad minu luuletuste read).

Üllar Kinga, isiklik südame soojuse. Minu suurim soov teile kõigile hoidke siirast armastust, ja kallistage oma pereliigmeid!

Igal luuletajal on luuletuse and, ja igal muusikul on oma and, igal kunstnikul on oma and Eesti Tuled tänavail kohtudes.
Köhivad ja tilkuvate ninadega inimesed,palun jääge koju ja ravige endid ja ärge käige teisi kaaskodanikke nakatamas pisikuteparve!
Tere hommikust eestimaa.
Teile kõigile, ärkamisest uuepäevale vastu minna Täna Reedesel päeval, head Nädalavahetusele minna vastu!
Igal ühes, meie südamelt on see üks kindel südamlik sisemuse kodukolde soojus.
Su kodukolde soojus, on talumajas ja kortermajas.
Kes meilegi suudab anda seda rikkalikku täiuslikku õnne ja õiget ustavust armastust? Anna mulle lootust kuid kus see lootust jääb?
Meiegi iga inimese elus on elust, teed kuhu poole jõuda aga millised kohti kohtume meiegi kõik. Oleme poolel teel.
Tuline ja soojuse leegitsev Mu südame soove teilegi kõigile,
Head ööd. Head ööd. Ja homsele head päeva, head sõnasid.
Mina ütlen mis see tähendab sõnadest, selline ütlus jutlused: ,,Laenatud õnn ja Laenatud armastus, Polegi armastus vaid pettumus.
Saatuse Pitser seda on meiegi inimkonna elust, üks kindel Saatuse Pitser Sest kas elu langeb või tõuseb, ja millal märkame meiegi.
Minul on teilegi öelda, seda laused Need kolm võlusõna on igati sobilik heas ilusal päeval Usk, lootus ja armastus hoidke.
Palun teidki ärge siiski Ära unusta mu soove mis on südamelt ja hingelt, tulnud sest teade seda soove ühel heal päeval täitub see.
Meiegi mõtleme ühtpidi head ja teistpidi paha, kuid see selleks on küsimus millegi vastusele Kui mu kõrvu veel kostaks see viisike!"
,,Elus on meilgi mingid sihtmärgid kuhu minna ja kuhu mitte minna.
On siiski nii üks Vabakutselise Maalikunstnike luuletustest read.
Luuletusetele on eluski vaja üks kindel Elukaaslase leid, Mindki vajad sinule. Seda millest tunneb süda seda kõneleb suu.
Kuid tahaksin ometi kui on elust, Nii lihtne kõik kusjuures muresid polegi ja leiame ühise võrrselt, keele, millest räägib suu? Ja millest räägib soe süda?
Luuletusest on veelgi seda head jagamise. Ainult veel tundi üks, ja Ainult veel päev üks, Ainult veel nädal üks, Ainult kuu üks.
Kuulutus lisatud: 03.02.2018


Mobiilne Meitla | Kasutustingimused | Kontakt | Template Designed By DatingSiteBuilder | Naljad | Web Hosting By Arvixe