Üllar King

Üllar King (Mees, 38a), otsib naist

E-mail:
Telefon:+372 53 541 353
Elukoht:Lihula
Koduleht:
Kuulutus:Sooviksin paluda kas on ju võimalik, leida omale enda ellu üht ainsat, õiget truud armastavad, kõige kallimad ustavad elukaaslast naist.
Vanusest alatest 18. Kuni 36 eluaastat.
Ise olen peaaegu peaaegu 16 aastat juba järjest üksik vaba vallaline truumaamees Lugupidamisega Üllar King.

Telefoninumber. +372 53 541 353.
Kuigi olen vaene ja tagasihoidlik kokkuhoidlik maamees 38 aastane.

(Nüüdseks sellele aastale igale Eestimaa iga üksikule perede ja üle Vabariigi rahvastele, ning võõrsile kes elavad ja on välis eestlased.


Jõulupühade Laulusalmide - Luuletusesõnad...

Detsember: 24/12/2018. 25/12/2018. 26/12/2018.


Jõulud kodutalus.

Läbi tuisu lumevalgus paistab talveteel Kus on lumel lõpp kus algus, kindlaks küll ei tee. Ees on hanged igal sammul nagu väiksed mäed, teed vaid aimad, kraavegi ei näe. Jõulud veeta kodutalus on me kõigi soov, sellel õhtul kuuse ümber hea on olla koos. Meenutavad küünlaleegid meile kalleid inimesi, keda pole sellel õhtul enam meie seas. Teevad nalja tuisusellid, täna on nad hoos. Kuuleks nagu aisakelli vanast muinasloost, jõuluõhtul kuljustega sõitsime kord siin, kirikusse väle hobu viib. Jõulud veeta kodutalus on me kõigi soov, sellel õhtul kuuse ümber hea on olla koos. Meenutavad küünlaleegid meile kalleid inimesi, keda pole sellel õhtul enam meie seas.

Kaunist jõuluaja ootust. Tänane laulurida on ikka jõuluhõnguline. Kus veedad oma jõulud Sina? Linnakorteris, kodutalus või kaugel palmisaarel?
Kuulutus lisatud: 10.10.2018


Mobiilne Meitla | Kasutustingimused | Kontakt | Template Designed By DatingSiteBuilder | Naljad | Web Hosting By Arvixe