Üllar King

Üllar King (Mees, 38a), otsib naist

E-mail:
Telefon:+372 53 541 353
Elukoht:Lihula
Koduleht:
Kuulutus:Tänane teema on tõega võetataks
karm.

10/10/2018- 10/12/2018.
Oktoobrikuu ja Detsembrikuu...


Kuid tänapäevase elu teooria või praktiline nähtus on tavaliselt väga kirjutised elemendid sobiksid kokkuvõttes teema analüüsi tulemusena tooks välja millega lähtuvalt suhete suhtumine.
Abielus elustiiliga, ning samuti vaba suhete vabaabielus elustiiliga.
Ning samuti sõprus ja tutvusringkonnas, on samuti väga oluliseks osaks saanud.

(1). Osho: nii kaua, kuni tõlgendad armastust kui suhet, ei ole sa võimeline jõudma tõelise armastuseni.

tuntumaid ja väljakutsuvamaid vaimseid­ õpetajaid. Loe, mis on tema meelest armastus ja miks me peaksime lõpetama armastuse võrdsustamise suhtega.
On läbipaistev libaarmastus ning libaõnn, mis rikub kõik suhted mehe ja naise vahel maha tasa kurb on näha miks naised ja mehed enamusest suurem hulk pimedusega ringi käivad, et siis alles ärkavad kui on tõsine probleemid.

Mõelge mille pärast kõik alla mäge vooluga lendab valusalt.
Seda nimetaksin oma isiklikku analüüsiks doktoritööst uurimise aluselt kainestatav lugu millest ma arutelus märgin siia tõega teilegi meeldetuletuseks.
Vabakutseline ajakirjanik Lugupidamisega: ,,Üllar King.

(2). Niikaua, kuni sinu armastus on kellegi teisega seotud, otsid sa armastust keha tasandilt ja see on määratud läbikukkumisele. Kui süütad oma sees armastuse lambi, ei ole armastus mitte kellegagi seotud, vaid see on sinu olemisviis. Sellest saab sinu enda tõeline olemus, siis saad oma elus vaid armastust kogeda. Kui sul on taskus tõeline armastusemünt, siis ei teki küsimustki, et mis on armastus. Siis ei ole sellist küsimustki, et miks armastatakse. Siis on armastus põhjusetu. Siis ei ole armastus suunatud sellele ega tollele. Armastus on armastus.

Kui keegi on piisavalt lähedal, siis saab ta sinu armastuse lambivalgusest osa. Inimene jagab armastust sellega, kes on lähedal, kui puu, siis puuga, kui meri, siis merega, kui kuu, siis kuuga - kui seda pole isegi mitte kellegagi jagada, siis põleb armastuse lamp üksi aina edasi ja edasi.

(3). Armastus on teerada jumalikkuseni. Kuid armastus, mida meie tunneme oma keha tasandil, viib meid põrgu. Armastus, mida meie tunneme, on uks hullumajja. Armastus, mida meie tunneme, on uks kõigi tülide, vaidluste, võitluste, vägivalla, viha ja vihkamise juurde. See armastus on võlts. Armastus, millest mina räägin, on teerada, mis ühendab meid jumalikkusega. See armastus ei ole suhe. See armastus on sinu olemisviis. See ei ole seotud mitte kellegi teisega, see on seotud sinuga.

(4). Sul tuleks sellist armastust mõista sügavamalt. Selle armastuse maailma kohta tasub teatud asju meeles pidada. Esimene asi - nii kaua, kuni tõlgendad armastust kui suhet, ei ole sa võimeline jõudma tõelise armastuseni. Kogu sinu jutt armastusest on vale. Sinu definitsioon armastusest on illusioon. Nii kaua, kuni ema mõtleb armastusest poja vastu, sõber mõtleb armastusest sõbra vastu, naine mõtleb armastusest oma abikaasa vastu, vend mõtleb armastusest oma õe vastu - nii kaua, kuni sa mõtled armastusest seoses teise inimesega, ei avane armastuse uks, ei koge sa armastust. Ära mõtle armastusest kui suhtest.

Asi ei ole selles, et sa ei armataks kedagi. Armastus peab sinust üle voolama, sul tuleb olla armastust täis 24 tundi ööpäevas. Armastus peaks olema sissehingamine ja väljahingamine 24 tundi ööpäevas. Magamise ajal, ärkvel olles, üles tõustes, igas seisundis peaks su elus olema armastuse tunne. Levita kõikjale armastust, nii nagu lill laseb lendu omaenda lõhna. Kelle jaoks lõhnavad lilled? Igaühe jaoks, kes mööda läheb. Vahest ei ole lilled sellest isegi teadlikud, et keegi neist mööda läheb. Lõhn on ka selle jaoks, kes korjab lilli, et neist vanik teha ja see eksistentsile pühitseda. Kelle jaoks on lõhn lendu lastud? Mitte kellegi jaoks. See kerkib lillede õndsusest. Lille õndsus seisneb tema õitsemises, tema lõhnamises. Kelle jaoks särab tuli lambis? On see kellegi jaoks, kes on pimeduses teelt eksinud? Või selleks, et inimesed suudaksid selgelt näha teele jäävaid kraave? Lambivalgus kuulub lambile endale, aga suutlikkus tänu valgusele kraavi näha, on hoopis teine asi. Valgus särab, sest selline on valguse omadus. Valgus kallab end välja nagu vihm - sest lamp on õndsas seisundis.

(5). Armastus peaks täitma kogu meie olemuse. Kui me tõuseme, istume, magame, ärkame, peaks see teist kiirgama just nagu lõhn lillest, just nagu valgus lambist. Kui see toimub, saab armastusest palve ja armastus muutub teerajaks jumalikkuseni. Siis ühendab armastus sind tervikuga, lõpmatusega. See ei tähenda, et sa ei oleks armastusega suhestunud. Sa oled kogu aeg armunud. Sa suhestud, kuid sinu armastus ei piira end vaid suhestumisega. See ulatub üle suhestumise. See tuleb sinu sügavusest. Ka selles seisundis jääb naine naiseks, abikaasa jääb abikaasaks, isa jääb isaks, ema jääb emaks. Ta armastab oma poega edasi - kuid seda tänu iseenda armastusseisundile, mitte sellepärast, et tegemist on tema pojaga. Naine armastab edasi, tema armastus jääb voolama tänu tema enda armastusseisundile, mitte sellepärast, et see mees on tema abikaasa.

Allikas asub alati seespool. See tuleb seestpoolt ja hõljub väljapoole. See on tema sisemine olemisviis, mitte midagi välist. Praegu on enamiku armastus seotud millegi välisega. Seepärast ongi see nagu võitlus. Kõik see, mida sunnitakse kasvama, muutub hädaks ja agooniaks. See armastus, millest mina räägin on hoopis teistsugune nähtus. See sünnib iseenesest, see tuleb loomulikult. Elu on sellest armastusest küllastunud, kuid see armastus ei ole suhe.

(6). Otsija peaks meeles pidama, et armastus peab olema tema meeleseisund. Ainult siis saab ta rännata sel teel jumalikkuse poole, sel teerajal tõe suunas. Ainult siis saab ta jõuda jumalikkuse templisse.

Esimene mõte, mida meeles pidada, on see, et sul tuleks unustada armastus kui suhe kellegagi. See definitsioon ise on vale, see lähenemine armastusele on vale. Kui sa näed midagi valesti vale lähenemise tõttu, peaksid sa end parandama ja lähenema sellele õigel viisil. Seega proovi esmalt aru saada, kui absurdne on see võlts armastus, see suhtele tuginev armastus. See armastus juhib sind vaid läbikukkumise ja ängistuseni.

(7). Teine samm on tajuda, kuidas saaks armastus sinu sees sündida. Enne, kui seda sinust kiirguma hakkab, peab see sinus eneses laiali kiirguma. See on võimalik. Armastus algab alati sisemisest olemusest. Selle seeme on sinu sees peidus, see tahab võrsuda - kuid sa ei pööra sellele ealeski mitte mingit tähelepanu.

Te olete kogu elu vaeva näinud, et teie suhtes kerkiks esile armastus. Te ei pööra ealeski tähelepanu võimalusele, et armastus võiks avalduda ka teistmoodi kui tavapärane armastus. Me oleme alati püüdnud liivast õli välja pigistada. Sel moel ei suuda mitte keegi õli toota. Püüdes liivast õli välja pigistada, unustame me täielikult, et on olemas seemned, millest saab õli pressida. Me kõik püüame armastust leida, täites oma elu suhetega. Aga me ei ole selles edukad - mitte keegi ei suuda selles edukas olla. Me oleme ära raisanud oma jõu, oma aja, meil ei õnnestu näha seda allikat, millest armastus alguse saab.

Lugupidamisega Vabakutseline Ajakirjanik: "Üllar King!

Teine kategooria suhedest: ,,Millest võiksin rääkida, kui tohiksin teid kõiki ettepaluda ning ettetänadest.

Suhted
Mis halvasti, see uuesti: 5 põhjust, miks äpardunud suhtele uus võimalus anda.

Suhted
Mis halvasti, see uuesti: 5 põhjust, miks äpardunud suhtele uus võimalus anda, kuid iseloomustab kui keegi oma partnerile röövida seda valeliuks ja valulikkust suhetest üldiselt on see hävitatakse et miks nimetatakse veel armastusega? Kuigi on põhjendatud seletuse argumendi suhtes jääb siiski libaõnn ning libasuhe ning libaarmastus mis röövib ja laastab kõik ära, siis alles mõni ärkab mis jama on majas siis on tunduvalt hilja mõelda miks asjad jooksevad karile.
Sest laenatud õnn ja sest laenatud armastus on ideoloogilise suhtes vaid vaev ja piinlik olukord.

Mees ja naine lepivadMis puudutab äpardunud suhteid, on rusikareegel tavaliselt lihtne: ära ühtegi lõppenud suhet uuesti alusta. Kui asi varem ei töötanud, siis tõenäoliselt hea põhjusega, mis on tõenäoliselt ka endiselt alles.

Elus pole aga miski mustvalge ja võib juhtuda, et uue võimaluse andmine toob häid tulemusi. Uurime koos, mis tingimustel see üldse võimalik on.

Partnerid on küpsemad kui enne

Kui üks partner kohtles teist halvasti, aga on sellest aru saanud ja õppinud, on ta vaimsel pinnal kasvanud.

Andestamine ja probleemide läbitöötamine võib hästi mõjuda ka tagantjärele, nii sulle kui ka teile paarina.

Kui te seejärel tunnete, et armastus on alles, võib suhte taaselustamine rohkelt rahuldust tuua.

Vigadest on õpitud

Vead selleks ongi, et neist õppida. Kui inimene on targemaks muutunud ja samu vigu enam ei korda (või teeb neid oluliselt vähem), võib see olla piisavalt tugev alus, et uuesti õnne proovida.

Muidugi on inimesel vajalik esmalt mõista, kuidas ta täpselt valesti käitus, ja näha vaeva, et asju paremuse poole suunata.

Olukord on muutunud

Mõnda inimest tasub endast eemal hoida, näiteks, kui ta on vägivaldne, valelik või oskab sind ainult õnnetuks muuta.

Kui eks on aga põhimõtteliselt tore inimene ja varem takistas mingi olukord või tingimus teid koos püsimast, siis viimase muutudes võib ju uuesti üritada.

Vahel leidub elus tõesti erakordseid olukordi ja tingimusi, mil inimene lihtsalt ei suuda oma tavapärases headuses püsida ja teeb ennekuulmatuid asju.

Aga kui eksinud pool lihtsalt korrutab, et “pole minu süü” või “teen kõik heaks”, peaks olukorrale lähenema ettevaatusega.

Tugevad tunded on säilinud

Igasugune suhtenõu peaks algama küsimusest, et kas tunded üksteise vastu on alles?

Kui üks osapool on edasi liikunud, ei saa asjast enam kuidagi asja, nähke vaeva nii palju kui tahate. Kui aga mõlemad endiselt hoolivad, on see hea algus.

Suhet taasalustada pole tingimata kerge, aga see on tehtav – ära unusta, et suhet on tihti raske ka esimesel korral alustada, kui alles tutvusite. Pead teise inimese oma ellu laskma, teda usaldama…

Elus on küllalt näiteid paaridest, kes lahutavad, avastavad siis, et see oli viga, ja leiavad teineteist uuesti.

Ta toob su ellu ka palju head

Igas suhtes on valukohti ja probleeme, aga me kannatame need lihtsalt ära, sest hea, mida partner meie ellu toob, kaalub need üles.

Nii et otsusta, millega ja millises ulatuses oled nõus leppima, kui selle inimese taas oma ellu lubad. Aga pidevat halba käitumist ei tohiks küll miski õigustada!

////Üks ülbuse rahaahnus nõuab teist ülbust taga, ja sellega sünnib rüveduse jäleduse õelus ja satanistlikku mürgiseid egoistlik mürgitatav käitumine.

Käitumised jõleduse jäleduse, karjede suhted on meestelt ja naistelt, ning lastelt samuti.

Tänapäeval on aina rohkemgi kuulda kuidas inimesed iseennast ja teisi kaas lähimaid oma inimesi ei armastata, vaid nagu armastus on otsekui materjalidest inimesi armastatakse ja see pole enam armastus, vaid omakasupüüdlik ja teise inimese koorimine ja puupaljaks tegemine see veel tahab olla armastus, vaid hullus, mis veel saab olla vaid suurim täismahus ebavõrdsuse armastus, ja paraku pole see enam õige armastus vaid nuhtlus ja ohverdamine/// mis rikub täismahus inimese olemuse õiglase armastuse ära, kas keegi on üldse veel omale selgeks teinud, miks kõik õige armastus juhtub. Vastus on üks enam keegi ei vaata mis südame sees on õige armastus, vaid tänapäeval on üle läinud rahaihalduse materiaalne põhivara armastus, selline ebameeldiv armastus on tihtipeale suhted laialt löönud teid lahku ja kahjuks niimoodi suhtuvad armastusse vaid saada aina rohkem ja rohkemgi kuigi sellise ahnuse tagajärjed on oma südamele ja oma hingele on valmistanud põrgutulise hukatuse haua.

Kahju et niimoodi naised suhtuvad tänapäeval mehesse vaid paksude rahakottide ja igasuguseid kinnisvara pärast.

Kuigi on ka loomulikult mehi kes naist kasutavad ükskõik mistahes finantsiliselt ja materjalidelt ära!

Kõik nagu kirjutatud on kõik on enamasti patoloogiliselt ajuhaiglaselt segased, inimkond.

Lugupidamisega Vabakutseline ajakirjanik Üllar King.
Telefoninumber: +372 53 541 353.

Kuulutus lisatud: 10.10.2018


Mobiilne Meitla | Kasutustingimused | Kontakt | Template Designed By DatingSiteBuilder | Naljad | Web Hosting By Arvixe