Mees otsib meest

Demini (Mees, 30a)

Pilt puudub
E-mail:
Telefon:
Elukoht:Tallinn
Koduleht:
Kuulutus:Tutvun sümpaatse ja haritud mehega vanuses 25-45 püsisuhte eesmärgil.
Kuulutus lisatud: 18.09.2017


Püsisuhet! (Mees, 30a)

Pilt puudub
E-mail:
Telefon:
Elukoht:Tallinn
Koduleht:
Kuulutus:Tere! Tutvun viisaka ja sõbraliku mehega vanuses 35-50 pikaajalise püsisuhte eesmärgil ning mees peab olema heasüdamlik, hooliv, aus ja kes teeks armsaid kingitusi, üllatusi ning toetaks ka materiaalselt(konkreetseid summasid ei nõua). Kes soovib südamest minuga koos aega veeta, väljas käia ja kes oleks lihtsalt olemas(avalikkuses käitume lihtsalt nagu sõbrad). Loomulikult on konfidentsiaalsus garanteeritud! Kirjuta mulle: romantiline1@gmail.com NB! Palun kirjutada vaid tõsise huvi korral ja sisukamalt, mitte paar sõna(keda otsid, saada pilt vms). Olen huvitatud korralikust suhtest, kus mõlemad pooled teineteist austavad ja teineteisest hoolivad. Truudus ja kokkulepetest kinnipidamine on samuti minu jaoks väga tähtis. Üheöösuhet või seksi ei otsi ja teenuseid ei osuta. Ei ole seksi peal väljas ning sama ootan ka Sinult. Kui tundsid ennast ära ning otsid täpselt sellist suhet, siis minus sa pettuma ei pea!
Kuulutus lisatud: 02.09.2017


Andre (Mees, 45a)

Pilt puudub
E-mail:
Telefon:
Elukoht:Tartu/Tartumaa
Koduleht:
Kuulutus:Olen mees, kellele meeldib mõnikord harva ennast naiseks riietada ja sellena ka ennast tunda. Soovin leida pikaajaliseks püsipartneriks meest vanuses 50-70 (võib ka avatud paar M/N), keda ei huvitaks esimese asjana oma paugu lahti saamine, vaid sooviks 3-4 korda aastas koos nautida erilist suhet. Loodan aastate pikkust suhet ja koos arenemist selles suunas, mis mõlemale huvi pakub. Võid olla ükskõik kus kohast, aga hea kui mingil põhjusel mõned korrad aastas Tartus hotellis pead viibima. Ma ei küsi midagi sinu praeguse elu kohta – saad täiesti olla see kes sa ise tahad. Mulle meeldivad minust suuremad ja raskemad mehed. Kindlasti ole terve ja kui kõvaks minemisega on probleeme, siis aitan ja võime ka Viagrat proovida, ei pea alati aktiivne olema. Peaasi, et tahe oleks!
Kuulutus lisatud: 28.08.2017


Lutu (Mees, 46a)

Pilt puudub
E-mail:
Telefon:
Elukoht:Tartu
Koduleht:
Kuulutus:Tutvun noore poisiga. Olen diskreetne ja puhas. Meeldib peaaegu kõik, liiga ei tee :) Vajadusel saan abistada. Eriti hea oleks pikem tutvus. Sõidan ka mujale. Olen 46.
Kuulutus lisatud: 26.08.2017


kaaslane (Mees, 37a)

Pilt puudub
E-mail:
Telefon:
Elukoht:Tallinn
Koduleht:
Kuulutus:Kas siia satub 22- 37a Tallinna või harjumaa mees, kes unistab turvalisest püsisuhtest või kooselust.
Sinu iseloomule on omased tagasihoidlikum hoiak, ausus, sõbralikkus, teineteisega arvestamine. Sa ei poolda suitsetamist ja alkoholismi, liiderdamist, egoismi, ülbust. Sa ei vaja kellegi pärakus sonkimist. Sa ei ihalda kellegi materjaalseid väärtusi, vaid pead oluliseks sinu inimese olemasolu kui hingelist väärtust. Oled kehalt sale või norm kaalus.
Niisama seiklejaid ei vaja, sponsoriks ei hakka. KOOS ON VÕIMALIK ÕNNELIK ELU.
Kuulutus lisatud: 23.07.2017


palmialune (Mees, 39a)

Pilt puudub
E-mail:
Telefon:
Elukoht:Vsja Estonija
Koduleht:
Kuulutus:Iwu molodenkogo gei mal4ika dlja druzby i koe 4to ewe.
Tvoi rost zelatelno nize 170cm.
Starym muzikam prosba ne trevozit.
Objavlenije vsegda v sile!
palmialune@mail.com
Kuulutus lisatud: 21.07.2017


palmialune (Mees, 39a)

Pilt puudub
E-mail:
Telefon:
Elukoht:Kogu Eesti
Koduleht:
Kuulutus:Otsin tõeliselt noort gei poissi kes tahaks endale leida nii sõpra kui ka midagi rohkemat.
Sinu pikkus võiks jääda alla 170cm.
Vanadel palun mitte kirjutada.
See kuulutus ei aegu!
palmialune@mail.com
Kuulutus lisatud: 21.07.2017


Olemas (Mees, 46a)

Pilt puudub
E-mail:
Telefon:
Elukoht:Jõgevamaa
Koduleht:
Kuulutus:Tutvun poisiga. Huvitab noore tilliga mängimine ja nabapiirkond (pilt oleks kena). Kui on tingimusi, siis saame vast kokkuleppele. Sinu asukoht pole oluline, sest sõidan autoga kohale.
Kuulutus lisatud: 10.07.2017


billy (Mees, 41a)

Pilt puudub
E-mail:
Telefon:
Elukoht:Pärnu
Koduleht:
Kuulutus:Paar M41 N52 otsib meest kolmandaks. Naine tõeliselt volüümikas (173/120) ja himur. Kellele meeldivad väga suure tagumikuga naised, võtke ühendust billyboy11@hot.ee. Kohtumispaik Pärnumaal. Lisaboonuseks oleks suur riist...
Kuulutus lisatud: 10.07.2017


ingemar (Mees, 36a)

E-mail:
Telefon:
Elukoht:Tallinn
Koduleht:
Kuulutus:Tutvun 18 - 38a. sõbraliku noormehega, kellel kirg erutuseks meeste aluspesu või aluspesus mehe keha ja tahaks nautida teineteist orgasmini. Oraalne tegevus ka võimalik. Võid olla sellise füüsilise kogemuseta hetero, bi või gay. Ole kehalt sale või norm kaalus, mitte suurete tätoveeringutega ega väga pikakarvaline. Pepu värki ei harrasta. Boonuseks püsisuhte huviga inimene.
Kuulutus lisatud: 22.06.2017


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
rss


Mobiilne Meitla | Kasutustingimused | Kontakt | Template Designed By DatingSiteBuilder | Naljad | Web Hosting By Arvixe