Mees otsib naist

Üllar King (Mees, 39a)

E-mail:
Telefon:
Elukoht:Lihula
Koduleht:
Kuulutus:Usaldada oma kindluse elu mõte, armsamale kaunile Eestimaa naisele suudluse huultele anda mesimahlaseid suudluseid!
Tähtsam on see kui armastuse, ning headusega truudusega, embusele kallistamisele pühendamisega on ühised tunded märkid, suhetes terveks eluks üksteisele truudusele ühinevad vaid tõelised legendaarne mehed kes südamest käivast hingest hoolimises armastatule naisele avab südame uksed valla.

Lugupidamisega Üllar King Mõistva suhtumisega! Olen peaaegu kuusteist aastat järjest üksik vaba ja vallaline maamees 39 aastane maamees. Kuid puudub 1 kindel truunaine kellega alustada korralikku püsisuhte loomise ja tulevase pere elule ühinemiseks pühendamisega.
Sooviks tutvuda püsisuhte eesmärgil korralikku armsama kallima truunaisega püsisuhte eesmärgil. Naiste vanus alatest 18 kuni 35 eluaastat.
Kuulutus lisatud: 16.03.2019


Aivar (Mees, 53a)

Pilt puudub
E-mail:
Telefon:
Elukoht:Eesti,Harjumaa
Koduleht:
Kuulutus:Tutvuks mini kanda armastava vanema daamiga...ootan su kirja!
Kuulutus lisatud: 16.03.2019


Serks (Mees, 38a)

Pilt puudub
E-mail:
Telefon:XXXXX065 Telefoninumber kinnitamata. Kinnita telefoninumber!
Kui see on sinu kuulutus, tõesta, et see on õige number. Saada:
Eestis:
numbrile 13011 SMS sisuga FOR MEI2 10421

NB! SMS tuleb saata samalt numbrilt, mille sa kuulutusele lisasid! Kinnitamine on vajalik, et ei saaks lisada teiste inimeste telefoninumbreid kuulutustesse.

Eestis:
Hind: €0.64
Klienditugi: info@meitla.com
SMS-ühendus: fortumo.com
Elukoht:Pärnu
Koduleht:
Kuulutus:38a pikka kasvuga vaba mees soovib tutvuda naisega vanuses kuni 36a vana. Endast olen tervislikku eluviisiga, ei tarbi alkoholi, ei suitseta, tegelen tervisespordiga, pind on olemas Kõik pakkumised on oodatud, sobivusel on kõik võimalik
Kuulutus lisatud: 16.03.2019


Max (Mees, 46a)

Pilt puudub
E-mail:
Telefon:
Elukoht:L . E
Koduleht:
Kuulutus:Kohustuste vaba suhet . Diskreetsus 100%
Kuulutus lisatud: 16.03.2019


Max (Mees, 30a)

Pilt puudub
E-mail:
Telefon:
Elukoht:L . E
Koduleht:
Kuulutus:Soovin leida naist kellega luua kohustuste vaba suhe. Diskreetsus 100%
Kuulutus lisatud: 16.03.2019


Üllar King üksik vaba (Mees, 39a)

E-mail:
Telefon:
Elukoht:Lihula
Koduleht:
Kuulutus:Tõeline armastus üksteisele jaoks on tingimusteta armastus.

Mõnikord tunnen, et olen olemas ja elan ja eksisteerin maailmas, mida keegi teine pole võimeline nägema. Otsekui oleksin ümbritsetud pehmest, soojast, nähtamatust, armastavast mullist, kus minu reaalsuse noodid ja minu unistuste paradiisiaiad ja heljuvad taevad maalivad lootuse värve. Otsekui hingaksin ma sarnast õhku inimestega minu ümber, ainult et minu hingatavas õhus leidub veidi vähem eilse värve ja natuke rohkem päikese kiirgust. See on sensatsioon, mida ma ei oska kirjeldada. On kerge olla minu omas maailmas ja raskem astuda, ei, isegi pressida end välja sellest kaunist kohast, kuid samas mõistan ühtlasi, et see, mis toimub minu sees, mida näen ja tajun iseendas asub ühtlasi ka väljaspool mind. Aktsepteerin tasapisi ka seda osa endas ning tunnistan mineviku haavade olemasolu. Austan ja armastan seda ilus-habrast piirideta lõpmatust endas, mõistan ja väärtustan oma soove ja tahtmisi, oma unistuste tasaloomulist püsivust. Võtan täiega omaks kõik endas, sest vaid nii saan seda täiuslikkust näha ja leida ka kõikjal enda ümber.

Algavale päevale mõtted❤️ on Üksiku vaba ja vallalise mehe mõtet, kuigi sooviksin enda ellu üht ainsat õiget Truud ustavad armastatavad tulevast elukaaslast naist kallimad naist. Vanuses alates 18 kuni 36 elukaaslast.


Kuulutus lisatud: 16.03.2019


mees (Mees, 39a)

Pilt puudub
E-mail:
Telefon:
Elukoht:Tallinn
Koduleht:
Kuulutus:Tutvun 29-45 vaba naisega,kes peab piiri alkoholiga,pole pidutseja,hindab pereväärtusi.laps pole takistuseks.sponsoriotsjad palun mitte tülitada ,äitähh. meil: eestile303@hot.ee
Kuulutus lisatud: 16.03.2019


Üllar King. Üksik vaba (Mees, 39a)

E-mail:
Telefon:
Elukoht:Lihula
Koduleht:
Kuulutus:Igale ühele naise ja mehe vaheline armastuses palavalt kirglik õnn ja rõõm armastus hellus hoidmine hoolivus soojendus kaunist hetki elus vaimus ja hinges suudluses oma südamega soojuse hambus truuduses.
Tõeline küllus ja rahulolu saab saabuda nii meis endisse kui maailma siis, kui jälgime armastuse teed, igal eluhetkel ning hoiame oma südame selle tasases vibratsioonis. Pole midagi tugevamat armastusest. See on energia, millest on loodud iga inimene, iga puukene, lillekene ja elusolend Maa peal. Meie südamed on valguse joad ja koos teiste valgustega ühinedes moodustavad nad täieliku, tõelise harmoonilise mandala ning kui seda oleks võimalik näha, võib avastada, et terve planeet on üleni mattunud selle kummastava energia sisse. Kuigi armastuse igavene valgus on juba igavesest ajast igavesti meie sees olemas ja saab igavesti olema, ei ole me alati sellest teadlikud.

Tihti oleme selle matnud hirmude, vihkamise ja muu madalasageduslike energiate alla, mille ümber oleme omakorda kujundanud paksu kaitsemüüri, laskmata vähimatki emotsioonikübet läbi. Inimestel on kujunenud harjumuseks varjata oma ''nõrkuseid'', eriti kurbust ja haavatavust ning väga paljudel juhtudel isegi armastust. Tundub nii veider öelda iseendale ''Ma armastan sind'', veel vähem oma perekonnaliikmetele või kallimale. See avab kui ukse inimese sisemisele sügavikule, tema hinge osakesteni ja erinevate tasanditeni, see paljastab tõe, langetab maski ja aitab läbi särada reaalsel. Teisele inimesele seda öeldes on inimene väga teadlik, et võtab suure riski. Sellega paljastab ta kui ühe puhta, kuid samas niivõrd haavatavana näiva osa iseendast. Ta ulatab kui teisele inimesele oma südame võtme, öeldes ''Näe, siin on terve minu hing, otse siin sinu ees. Hoia seda enda käte vahel, ma annan sulle loa minu hinge armastada.'' Alateadlikult kardab see inimene nii kohutavalt oma südame murdmist, kuid seda hirmu mõistagi välja ei näita, sest juba mõte omada hirmu haigetsaamise ees võib näida utoopilisena. Mitte poleks see vaid oma olemuse veel sügavam paljastamine, vaid see teeks inimese täielikult haavatavaks teisele inimesele, kellele ta seda avaldas. Müürid kisti maha, paks-paks kaitsev side tõmmati eest ja järele jäi inimene oma kõige puhtama kujundiga. Tema endaga, teise inimese ees. Tegelikult on see tunne niivõrd vabastav, niivõrd võrratu ja hingemattev, et kui me suudaks näha, mis inimesega tollel hetkel energeetilisel tasandil toimub, võtaks see meid pahviks. Sealt võrsub kohe omakorda mõistagi uus hirm. Esialgne kartus oli enda häbi ja ebameeldivustunne enda nõrkuse ja nö haavatava poole suhtes, teisena tõuseb kohe esile uus küsimus: ''Aga mida see teine inimene nüüd sellega peale hakkab? Mida ta teeb minuga? Kas hoiab mind oma käte vahel hellalt, pehmelt, sõnulseletamatult hardalt või pigistab mu kui leevikese oma pihkude vahel?''

Seetõttu polegi nii keeruline mõista, miks tõeliselt hingest tulevaid, siiraid armastuseavaldusi või kasvõi komplimente ei leia maailmast just väga palju. Juba pelk ütlemine oma sõbrale tõsimeeli häid sõnu võib asetada suurde ebamugavustundesse. Iga hell sõna, iga südamest tulev armastus näib tihti kui millegi veidrana, teisest dimensioonist langenuna. Kui tähed valgustavad nad meie hinge, sinitaeva teemandid laulavad meie südameis ja nendel on vaja lasta välja minna. Mitte ilmaasjata ei öelda, et nö keelatud või ühepoolne tõeline armastus on kõige raskem. See inimene elab päevast-päeva koormaga, tema paradiisimaitselised kaunid sõnad armastatutele on tal iga minut keele peal, kuid ta ei saa neid välja öelda. Kui sellisel juhul julguse kogumine ja oma tunnete avaldamine tõesti võimalik pole, on hea, kui need sõnad kasvõi paberile saad valada. See võib tunduda veider, kuid tegelikult aitab see energia liikuma saada. Enam pole su hing nii koormatud ja kinnimässitud sellest suurest armastuse-valusegusest tundest, sa annad ta vabaks. Ja ühtlasi annad sa ka võimaluse iseendale vabaks saada tekkinud ahelatest kurbusest, valust, ehk isegi piinlikusest või süütundest. Ning see tunne on tõeliselt kergendav.

Inimestel on tihtilugu piinlik nn õrnade tunnete pärast, kaasaarvatud armastus ja just eriti armastus. Näiteks kui ollakse vihane kellegi peale, elatakse seda julgelt välja ning kuulutatakse kasvõi tervele maailmale, tõeliselt puhaste tunnete puhul on lugu teine. Kui mõelda kasvõi igapäevaselt, siis kui palju leidub meis sõnu, repliike, lauseid, tundeid või isegi terveid romaane, mida me endas kui pitseriga kinni hoiame ega mitte kunagi ei näita? See ei tähenda, nagu oleks vaja need nüüd tervele eksistentsile välja panna, kuid iseendalegi vähemalt. Kui need kinnilukustatud energiad tekitavad sulle valu või muid negatiivseid tundeid, siis tuleb nendega tegeleda, nad vabastada. Mõndade emotsioonide puhul ei ole ''süü'' isegi ümberkaudsetel, vaid pigem nemad käivitasid selle emotsiooni sinus, kuid see emotsioon ise oli sinus juba kaua aega sees olnud. Öeldakse näiteks kasvõi armastuse kohta, et armastuses ise pole mitte kunagi mitte mingit valu või kurbust või halba. Kõik see tekib vaid meie endi sees olevate emotsioonide ajendil, armastusel pole sellega mitte mingit pistmist. Armastus on energia, aga ta on tugevaim, puhtaim, tervendavaim ja kõige kaunim energia selles reaalsuses, terves universumis. Ta pole vaid tunne kahe inimese vahel, tema üüratu eksistents kaevub piiritutesse sügavustesse, me isegi ei suuda seda ette kujutada. See on meie põhiolemus, kõige alusmaterjal ja kui me selle armastuse endas äratame, avame ukse täiesti uuele dimensioonile. Ja me särame nagu sadamiljonit päikest, lõputu voona ja igavesest ajast igaveseni.

Ei saa kunagi endale öelda, et küllap ma ei tunne armastust või et mul lihtsalt ei ole seda endas. Niimoodi arvates leiduvad meis veel järelikult mingid blokeeringud, turvised, millega oleme iseend selle suurima tõe eest ära peitnud või seda endale nii tugevalt eitanud, et võib tunduda, nagu seda ''poleks olemas''. Kui armastus kord aga aktiveerub meie sees, lööme kui leegina põlema. Öeldes, et armastus on liiga õrn ja teeb haiget, on selle hirmu põhjus meis endis olemas ega pole kuidagi seotud armastuse endaga. Armastus ''tulitab'' vaid sealt, kus on selle puudus, ehk kus me pole veel vastanud iseendale armastusega, see pole isegi nii palju kellegi teisega seotud. Me häbeneme iseendeid, kardame oma ''nõrkusi'' ja negatiivseid külgi, kuid tõde on see, et vaid armastus ise suudab nad tervendada ja see on meie enda tingimusteta armastus iseenda vastu. Armastus suudab liigutada mägesid, toob mõistmise ja tõelise harmoonia ja see pole sugugi vaid sõnakõlksuna öeldud. Me võime leida igavese taevaliku õndsuse, kui alustame kasvõi ütlemast endale iga päev, et oleme suur, lõputu, kõikvõimas ja hämmastav armastus. Ja meie hing rõõmustab kõrgelt ning me ise kiirgame valguselainetena.

Lugupidamisega Üllar King Mõistva suhtumisega.
Sooviksin tutvuda püsisuhte eesmärgil kindlama tulevasse truu naisega. Vanuses alates 18 kuni 35 eluaastat.

❤️❤️❤️
Kuulutus lisatud: 15.03.2019


Mart (Mees, 35a)

E-mail:
Telefon:53927379
Elukoht:Estonia
Koduleht:http://EI AVALDA
Kuulutus:Tere soovin tutvuda vallalise Tartu naisega PÜSISUHTE EESMÄGIL 25 ELUAASTAT KUNI 35 ELUAASTAT SOBIVUL TAHAN MINA KOOS ELU VALLALSE TARTU NAISEGA MIAN EI JÄTTA OMA KODU RAHALIST ABI MINUL KAHJUKS PAKKU POLE VALLALINE tARTU NAINE PEAB OLLA MAAELUGA KURSIS ,SEST MINA ELAN MAAL JA MINA OLEN KORRALIKA TÖÖKAS MAAMEES KES VAJAB VALLALIST TARTU NAIST ENDA KÕRVALE KOGU ELUKS ON ARUSAADAV VASTAN AINULT VALLALISE TARTU NAISE KÕNELE JA VALLALINE tARTU NINE PEAB TAHTMA MINUGA TARTU KOHTUDA ON ARUSAADAV nB NAISED KES AINULT RAHA MINU RAHA IHALDAVAD MINU TUTVUS KUULUTUST MITTE VAATATA ON SELGE AMASTUS JA KOHTUMINE ON PEAMISED ASJAD ON SELGE TAHAN SEAD,ET VALLALINE TARTU NAINE MINULE KÜLLA TULEB LAPS OOLE MINULE TAKISTUSEKS AINULT MAJANDUSLIKKKU ABI MINUL KAHJUKS PAKKUDA POLE ON SELGE JA MINA EI TÖÖTA JUBA 12 AASTATT TISLERINA ON SELGE LEN TÖÖTU MAAMEES.
Kuulutus lisatud: 15.03.2019


Nimi (Mees, 50a)

Pilt puudub
E-mail:
Telefon:
Elukoht:Tallinn
Koduleht:
Kuulutus:Suhtes mees suhtleks kellegagi
Kuulutus lisatud: 15.03.2019


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771
rss


Mobiilne Meitla | Kasutustingimused | Kontakt | Template Designed By DatingSiteBuilder | Naljad | Web Hosting By Arvixe