Mees otsib naist

Viktor (Mees, 44a)

Pilt puudub
E-mail:
Telefon:
Elukoht:Tallinn
Koduleht:
Kuulutus: Otsin endiselt vallatut abielunaist päevasteks seksimängudeks. Kohtumised nädala sees päevasel ajal. Diskreetsus oluline. Ise 182/88/44. Võid ka kaugemalt olla.
Kuulutus lisatud: 13.05.2019


Üllar King (Mees, 39a)

E-mail:
Telefon:
Elukoht:Lihula
Koduleht:
Kuulutus:MAGA, NAINE, RAHUMEELIMAGA, NAINE, RAHUMEELI
?
(K. Kovać - S. Vuković)


Mida, naine, elult sa veel ihkad,
mida tahta rohkem veel talt tihkad?
Sinu omad on sinavad rannad,
on lapsed ja on mees, kes kätel sind kannab.
Oma elust teed sa suvepüha.
Sinu sõna kuulab metsamüha.
Päevast päeva sa kaunimaks lähed...
Kas on sulle sellest siis veel vähe?

REFR.: Maga, naine, rahumeeli silmad sule,
maga seni kuni jälle hommik tuleb!
Ärka üles, koidukiirtes õue astu –
maailm laialt oma naeru naerab sulle vastu.
Laula, tantsi, hellalt süles hoia väikest!
Sinu kohal selge taevas täis on päikest.
Maga, naine, rahumeeli, rõõmu tunne!
Keegi sinu käest ei võta ära seda õnne.

Mida, naine, elult sa veel ihkad,
mida tahta rohkem veel talt tihkad?
Kas on tõesti sul paremat vaja
kui kodunurm ja väike punane maja?
Vikerkaare laotus ukse ette,
kuu ja tähed pilla kaevuvette!
Lillepärjad võid panna sa pähe.
Kas on sulle sellest siis veel vähe?

REFR.:


Sooviksin, oma ellu üht kallimad armsamad elukaaslast naist.
Vanusest alatest 20 kuni 37 Eluaastat.
Kuulutus lisatud: 12.05.2019


Üksik vaba ja vallaline ülla (Mees, 39a)

E-mail:
Telefon:
Elukoht:Lihula
Koduleht:
Kuulutus:Kallis ära küsi
Häälest ära kitarr
Ja haige hing
Toas on külm kuid pole sind
See sama laul see sama viis
Ei ole see mis oli siis

Sa ütled:
Kallis ära küsi
Minuga on segased lood
Ja siis liigud minu ligi
Hommikuni oleme koos
Sa ütled:
Kallis ära taha
Mulle enam helistada
Parem mind nüüd unusta ja lahku

Tahan su voodisse ärgata
Ilusat und sulle soovida
Sinuga kõrgusse lennata
Sinuga õnne proovida

Ma lõppu veel ses loos ei näe
Nii lihtsalt sind ei lase käest
Kui vaja tähed taevast alla toon
Kui vaja käpikuisse päikse koon

Sa ütled:
Kallis ära küsi
Minuga on segased lood
Ja siis liigud minu ligi
Hommikuni oleme koos
Sa ütled:
Kallis ära taha
Mulle enam helistada
Parem mind nüüd unusta ja lahku

Tahan su voodisse ärgata
Ilusat und sulle soovida
Sinuga kõrgusse lennata
Sinuga õnne proovida.

Kuulutus lisatud: 12.05.2019


Üllar King (Mees, 39a)

E-mail:
Telefon:
Elukoht:Lihula
Koduleht:
Kuulutus:Laenatud õnn, ja laenatud armastus.


(1). Oled sa kunagi mõelnud, et võibolla me ei saagi üksteise ellu päriseks tulla ja jääda? Me oleme loodud ringlema teineteise eludes ning olema üksteisele õpetajad. Just sellepärast on väga oluline lasta kõigil, kes meie elust lahkuvad, seda teha vaba ja kerge südamega. Lisaks vabaks laskmisele peaksime neid tänama.

Ma olen alati elanud teadmises, et kõik, mis mulle hea pole, tuleb oma elust välja tõugata. Nii olen teinud seda ning alati mõelnud, miks see küll ei õnnestu.

Nüüd aga tean, et igaks asjaks on oma aeg. Iga asi, mis peab minema, see ka läheb. Kõik need olukorrad on nagu toored õunad puul - sa tead, et kui neid praegu nopid, tunned hiljem kõhuvalu ning suhu jääb hapu tunne. Sul on vaja vaid kannatlikust, et oodata, kuni need õunad ise valmivad ning alla kukuvad. Kas need õunad aga jäävad puu alla mädanema või teevad kellegi moosipotis õnnelikuks, seda me ette ei tea.

Meie elus toimub pidevalt puhastus, millest meil endal aimugi ei ole. Inimesed kaovad meie elust ning tulevad sinna. Meie valik on kas nutta neid taga või tänada kõige eest ja lasta neil minna. Oma kogemuste põhjal saan soovitada, et viimane on kasulikum nii tervisele, vaimule ning füüsisele.

Inimestel minna lasta pole kerge, ometigi ei ole me keegi kellegi omand. Me oleme justkui laenatud teineteisele - saame teineteiselt kõik, mis vaja ning liigume edasi.
(2). Pea meeles, et miski siin ilmas pole jääv. Kõik muutub, kõik kaob, see lihtsalt on määratud nii olema. Mida varem sa seda mõistad, seda varem jõuad soovitud teekonnani.

Meie kellegi elus pole kõik nii nagu peaks. Minu elus ei ole samuti - on asju ja olukordi, inimesi, kelle puhul ma tean, et asi pole õige. Aga ma näen ja tunnen ka seda, et liigutades mägesid paneksin liikuma kogu looduse. Seega seisata ja lase olla. Märka mängu, kus kõik juhtub iseenesest ning sinu juurde tuleb parim.

Viimasel aastal on mu elust nii palju inimesi läbi käinud, et ma võiksin sama hästi olla kiirrong, kus vaid kõrvalistuja vahetub. Täna tahan mõelda neile ja tunda hinges tänutunnet. Tahan tänada neid iga naeratuse eest. Pisara, kallistuse ja suudluse, hoidmise ja hea sõna, abi ja hoole, uue kogemuse ja põnevate seikluste eest. Tahan olla tänulik. Ma ei taha enam süüdistada, et keegi lahkus sõnagi lausumata. Ei taha olla pahane kellegi peale, kes enam ei tulnud. Tahan mõista ja lasta minna. Kerge ja vaba südamega. Teate, et see on imeline tunne?

Tahan uskuda ja loota, et minu ellu tuleb veel palju väärtuslike laenatud inimesi, kuni saabuvad need, kes on päriseks. Ja ka nemad ei ole tegelikult päriseks. Me keegi pole kellelegi päriseks, sest meil kõigil on õigus käia oma teed ning kohtuda vahepeal soojaks peatuseks ning kallistuseks.

Vabadus inimsuhetes on raskem kui arvame, ometigi avab see meile õige ukse tõeliseks inimsuhteks, kus puuduvad ootused, lootused, eeldused, kohustused. Seal lihtsalt ollakse õnnelikud. Tõelised inimsuhted on nagu soe kodu, kuhu saabud siis, kui muu maailm on ära väsitanud. Seal on alati soe, ahjusaia lõhn ning soe kallistus. Seal oodatakse sind alati ja lastakse sul olla. Lastakse olla see, kes sa parasjagu oled ning olla tahad. Sulle vaadatakse sügavale silma nagu keegi piiluks su südamesse ning ollakse kohal. Seal lastakse sul olla vabalt.

Kui palju selliseid inimsuhteid su elus on? Meie elu teevad hindamatuks ilusad hetked, austus ja armastus enda vastu ning inimsuhted. Inimsuhted loovad meis uut energiat ning elu. Kes me oleks ilma teiste inimesteta? Võiksime elada vaikides, kuid nii sureks meie vaim ning kogu keha. Me ei ole loodud üksi olema, mitte keegi meist. Samas ei ole me loodud ka kogema poolikuid inimsuhteid oma elus.

Täna neid, kes on läinud ja ava süda neile, kes veel tulevad. Täna kõiki, kes leiavad tee sinu ellu ja toovad sinna kasvõi väikese killu uut ja õpitavat. Ära leia kohta süüdistustele, kui nad lahkuvad. Ka sina lahkud kellegi elust, kui selleks on aeg. Me kõik ringleme teineteise eludes, jagades üksteisele väärtuslike õppetunde, et saada küpseks ja terviklikuks.
Kuulutus lisatud: 12.05.2019


Üllar King (Mees, 39a)

E-mail:
Telefon:
Elukoht:Lihula
Koduleht:
Kuulutus: Anna mul' lootust
Oled hoida suutnud tuld,
Ma mille soojust tunnen veelgi,
Kuigi silmi katmas käed mu juurest,
Nende varjus veel sind põgenemas ma näen.

Lahkud lausumatta tõde,
Ma kas sind kunagi veel näen
Kas su süda kuulub mulle,
Miks nii tihti mõtlen sulle,
Siis kui üksinda taas jään.

Anna mulle lootsu see
Su huultel lembesõnu kuuldes
Ja kui mu ümber taas su käed
Näib muretu nii homnepäev
Kui vaid olla koos saaks veel

Oled hoida suutnud tuld,
Ma mille soojust tunnen veelgi,
Kuigi silmi katmas käed mu juurest,
Nende varjus veel sind põgenemas ma näen

Lahkud lausumatta tõde,
Ma kas sind kunagi veel näen
Kas su süda kuulub mulle,
Miks nii tihti mõtlen sulle,
Siis kui üksinda taas jään


Sooviksin tutvuda ühe ainsama truuduse armastava naisega, tõsise suhte loomise eesmärgil
vanuses alatest 20 kuni 38.Kuulutus lisatud: 12.05.2019


Üllar King (Mees, 39a)

E-mail:
Telefon:
Elukoht:Lihula
Koduleht:
Kuulutus:

Avaleht
Eesti sõdur Teises maailmasõjas kolmes mundris

Prindi
Eesti sõdur Teises maailmasõjas kolmes mundrisNSV Liit kuulutas Eesti Vabariigi kodanikud ühepoolselt NSV Liidu kodanikeks. Suvel 1940 formeeriti 15 000-mehelise Eesti sõjaväe baasil Punaarmee 22. territoriaalne laskurkorpus.

Pärast Saksamaa ja Nõukogude Liidu vahelise sõja algust juunis 1941 mobiliseeris Nõukogude võim Eestist u 32 000 meest ja 5 nad (koos u 5500 mehega territoriaalkorpusest) Venemaale. Meeste Eestist äraviimisega võeti neilt võimalus osutada kodumaal vastupanu Nõukogude võimule. Venemaal paigutati mehed ebausaldatavatena tööpataljonidesse, kus neist u 1/3 suri kurnatusse ja haigustesse.

1941. a detsembris asuti Venemaale jõudnud meestest moodustama eesti rahvusväeosasid, mis ühendati 1942. a septembriks Punaarmee 8. Eesti Laskurkorpuseks. Sügisel kuulus korpusesse ligi 30 000 meest, neist umbes 85–90% olid eestlased.

Eestlaste värbamine Saksa armeesse Eestlaste värbamine Saksa armeesse

​1941. a. suvel Eesti okupeerinud sakslased ei olnud esialgu huvitatud eesti rahvusväeosade loomisest. Ka sakslastega koos Suvesõjas võidelnud väiksed eesti metsavendade üksused saadeti laiali. Saksamaa juhtkond pidas sõda sakslaste sõjaks, algul juhinduti mõnevõrra ka rahvusvahelisest õigusest, mis keelas okupeeritud alade elanike mobiliseerimise. Rindeolukorra halvenemine, eeskätt aga meeste nappus tagala julgestamisel sundis sakslasi okupeeritud alade elanikke peatselt ka relvakandjatena kasutama.

Eesti üksused Saksa relvajõududes võib liigitada vabatahtlikeks, ametikoha järgi kohustatuteks ja mobiliseerituteks. Vabatahtlikest formeeriti 1941–1942 julgestusgrupid (hilisema nimetusega idapataljonid) Wehrmachti alluvuses ja kaitsepataljonid (hilisema nimetusega politseipataljonid) SSi ja politsei administratiivses, kuid maaväe operatiivses alluvuses. 1942. aasta augustis alustati vabatahtliku eesti Relva-SS-i leegioni värbamisega, mis ei olnud kuigi edukas. Väeosa formeerimiseks kehtestati 1943. aasta veebruaris teenistuskohustus 1919–1924 sündinud meestele, kellele anti valida eesti SS-leegioni, sõjatööstuse või sõjaväe abiteenistuse vahel. Samal ajal saadeti pooleks aastaks politseipataljonidesse partisanide vastu võitlema eesti välipolitseinikud. Julgeolekupolitseis teenivaid ohvitsere kohustati astuma Eesti Leegioni, Omakaitse vabatahtlikud palgalised üksused reorganiseeriti politseipataljonideks jm. Punaarmee lähenemisel Eesti piiridele kuulutati 1944. aasta jaanuaris välja üldmobilisatsioon. Augustis järgnes teine mobilisatsioon, millega muuhulgas kutsuti 17-aastased poisid lennuväe abiteenistusse. Koos Omakaitse lahinguüksuste, „soomepoiste” ja lennuväe abiteenistusega ulatus Saksa relvajõududesse kutsutud eestlaste arv umbes 70 000ni.

Eesti sõdurid Soome vormis II maailmasõjas Eesti sõdurid Soome vormis II maailmasõjas

​Paljudele rahvuslikult meelestatud meestele aga ei olnud võitlus NSV Liidu vastu Saksa relvajõududes vastuvõetav. Nad otsisid nn. kolmandat teed, põgenedes Saksa mobilisatsioonide eest Soome ning astudes sealse armee teenistusse. Massilisem põgenemine algas 1943. aasta kevadel, kui Eestis algasid varjatud mobilisatsioonid Saksa sõjaväkke. Veebruaris 1944 moodustati eesti vabatahtlikest Soome armee 200. jalaväerügement (JR 200) ca. 2000 mehega, lisaks teenis ca. 400 eestlast Soome mereväes. Augustis 1944 pöördus suurem osa neist („soomepoisid“) rahvuslike ringkondade kutsel vabatahtlikult tagasi Eestisse, et võidelda sissetungiva Punaarmee vastu.

Eestlastel ei olnud Teise maailmasõja kestel võimalik võidelda oma armees. 1941.aasta Nõukogude mobilisatsiooniga mindi kaasa eelkõige okupatsioonivõimu sunduse survel. Saksa üksustega vabatahtliku liitumise üheks ajendiks oli sõja algusperioodil soov maksta kätte 1940.-1941. a. punase terrori ja küüditamise eest. Samas oli tegu ka rahaliselt tasuva teenistusega. Hilisemate Saksa mobilisatsioonide puhul alluti okupatsioonivõimu sundusele, nagu see oli olnud ka 1941. aastal Nõukogude mobilisatsiooni puhul. 1944. aasta mobilisatsiooni puhul etendas aga olulist osa lootus sel kombel vastu seista uuele Nõukogude okupatsioonile. Alternatiiv neile kahele oli põgenemine Soome ning liitumine sealse armeega, kuid seda ei saanud kasutada kõik.


Lagendikul põõsa vilus

play_circle_filled Video

Lagendikul põõsa vilus
Eesti sõdur lamab maas
:,: Tema nägu, mis nii ilus
Surmapisar läigib seal :,:

Eemalt puude vahelt paistab
Väike valge majake
:,: Seal veel ootab nägus neiu
Langeks peiu rinnale :,:

Kuid ei sõdur jõudnud koju
Tema rinnus hõõgub kuul
:,: Üle tema maise põrmu
Vingub sünge sügistuul :,:

Eesti mehed eesti naised
Hoidkem kõrgel tema au
:,: Sest et eesti sõdur langes
Kaitstes oma Isamaad :,:
Kuulutus lisatud: 12.05.2019


Üllar King (Mees, 39a)

E-mail:
Telefon:
Elukoht:Lihula
Koduleht:
Kuulutus:Kui on meri hülgehall

:,: Kui on meri hülgehall
ja sind ründamas suur hall :,:
:,: Nii hea, nii hea on mõelda siis,
et kuskil rannaliiv
ja mere ääres väike maja ootamas on sind :,:

Seal kus vana kaev on,
Kriuksuv aiavärav on.
Seal kus vana kaev on,
Kriuksuv aiavärav, värav on.
akna taga õhtu eel
Laev on mere poole teel
Ja mere ääres väike maja
Ootamas on sind.

Nii hea, nii hea on mõelda siis,
et kuskil rannaliiv
ja mere ääres väike maja
ootamas on sind.


Kahjuks pean kurvastama rahvast. Seda laulu ei laula sugugi Kadri Jäätma vaid Harry Vasara poeg ja Kati murutari vend. Filmi alguses ajab see poisike vitsaga karja koju...
Kuulutus lisatud: 12.05.2019


Üllar King (Mees, 39a)

E-mail:
Telefon:
Elukoht:Lihula
Koduleht:
Kuulutus:Rukilill
Ilmselt ei ole tegemist meestelauluga, aga lootsin siit foorumist leida loole viisi juurde.
Nagu tavaliselt ikka juhtub, siis vanadel inimestel igasugu asju enne surma kõrvale pandud ja samuti leidsin mina need laulusõnad alles siis kui oli juba hilja inimeselt endalt nende kohta küsida.
Igasugune info on teretulnud.

Rukkilill

See laul on sündind päikseloojangul
Kui olin ema kaua oodanud
Ma viljapõllul kuumal lõikuskuul
Ja nutuvõru veeres ümber suu

Kui põski paitas päikse viimne kiir
Ja kastest oli muru juba märg
Siis tuli ta peas rukkilille pärg
Mind sülle võttes lausus ema nii:

„Et õitsema jääks põllul rukkilill,
Et võrsuks valuvarjul rukkilill,
Et lõhnaks laual püha rukkileib,
Et armastus ei jätaks maha meid

Pea meeles oma isa lemmiklill
Pea meeles põldu kaitseb rõõmus pill
Pea meeles kuni ilmas sõda käib,
Et terve elu ootamist on täis.“

Kui viljapõlde laiutamas nüüd näen
Ma mõttes jälle lapsepõlve läen
Mul silme ees on rohtund põllutee
Kus ootasin ma ema silmad vees

Et igavesti õitseks rukkilill
Et igavesti põldu kaitseks pill
Et igavesti lõhnaks laual leib
Et armastus ei jätaks maha meid
Kuulutus lisatud: 12.05.2019


Üllar King (Mees, 39a)

E-mail:
Telefon:
Elukoht:Lihula
Koduleht:
Kuulutus:Laulusõnad
Veel metsad meil on vabad
ja võimsalt mühavad
ja soode sopid, rabad
me mehi varjavad.
Jää kindlaks eesti veri,
jää kindlaks Eestimaa,
ei iial tibla ori
küll eesti rahvast saa.
Veel päike taeva serval
ei ole looja läind,
ehk pilved õudsad mustad
küll tast on üle käind.
Jää kindlaks eesti veri,
jää kindlaks Eestimaa,
ei iial tibla ori
küll eesti rahvast saa.
Veel eesti rahvas elab
ja visa võitlust peab
ning vene korda põlgab
ja kommunismi neab.
Jää kindlaks eesti veri,
jää kindlaks Eestimaa,
ei iial tibla ori
küll eesti rahvast saa.
Veel eesti rahva rinnas
on vabaduse püüd
ja meie elu hinnaks
on võimas võitlushüüd.
Jää kindlaks eesti veri,
jää kindlaks Eestimaa,
ei iial tibla ori
küll eesti rahvast saa.
Me Eesti saab kord vabaks
ja tõuseb võimsana,
ei iial enam luba
end siis ta orjasta.
Jää kindlaks eesti veri,
jää kindlaks Eestimaa,
ei iial tibla ori
küll eesti rahvast saa.
Kuulutus lisatud: 12.05.2019


Üllar King (Mees, 39a)

E-mail:
Telefon:
Elukoht:Lihula
Koduleht:
Kuulutus: Et oleks rahu ja veidi päikest

play_circle_filled Video

Leheke viimne on külmunud puul
kui tuli, mil leegi kord kustutab tuul.
Laste poolt hüljatud nukk olen ma,
ei lahti neist tundeist saa.

Näen pilvi, mis tõusnud me kohale nüüd
kui hoiatus tuulde neis lindude hüüd.
Kuid läbi öö lendab siiski mu laul
ning inimlik soov ei kao.

Et oleks rahu ja veidi päikest,
mis saadaks maa peal nii suurt kui väikest.
Et oleks rahu ja veidi rõõmu
mis palju soojust meil hinge tooks.
Et oleks rahu ja õnne ilmas,
mis paneks naerma ka nukrad silmad.
Et oleks rahu ja veidi headust,
et iga kevad meis lootust tooks.

Mu laulud ehk midagi muuta ei saa,
kuid ometi südant neis valutan ma.
Ei ole ma siiski kui haavatud lind,
mu igatsus toetab mind.

Laulgem koos ja kõikjal siis
saatku meid see väike viis.
Kuulutus lisatud: 12.05.2019


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793 794 795 796 797
rss


Mobiilne Meitla | Kasutustingimused | Kontakt | Template Designed By DatingSiteBuilder | Web Hosting By Arvixe