Mees otsib naist

Jüri (Mees, 52a)

Pilt puudub
E-mail:
Telefon:53593909
Elukoht:Tartu
Koduleht:
Kuulutus:Waba üksik need soowib tutvuda waba naisega kooselu eesmärgil .
Kuulutus lisatud: 27.07.2019


Jüri (Mees, 52a)

Pilt puudub
E-mail:
Telefon:XXXXX909 Telefoninumber kinnitamata. Kinnita telefoninumber!
Kui see on sinu kuulutus, tõesta, et see on õige number. Saada:
Eestis:
numbrile 13011 SMS sisuga FOR MEI2 11069

NB! SMS tuleb saata samalt numbrilt, mille sa kuulutusele lisasid! Kinnitamine on vajalik, et ei saaks lisada teiste inimeste telefoninumbreid kuulutustesse.

Eestis:
Hind: €0.64
Klienditugi: info@meitla.com
SMS-ühendus: fortumo.com
Elukoht:Puiestee 79- 30
Koduleht:
Kuulutus:Waba üksik need soovib tutvuda naisega kooselu eesmärgil.
Kuulutus lisatud: 27.07.2019


Mõhk (Mees, 29a)

Pilt puudub
E-mail:
Telefon:
Elukoht:Eesti/Pärnu
Koduleht:
Kuulutus:Niisiis , või siis naasiis.
Teeks mõne tutvuse!
Kuulutus lisatud: 26.07.2019


Olen üksik maamees Üllar (Mees, 39a)

E-mail:
Telefon:+372 59 820 508
Elukoht:Ajutiselt peatun ääsmäe kan
Koduleht:
Kuulutus:Tere head kaunist rõõmsaid suviseid jätkuvad päevi ja rõõmsameelsed suviseid õhtu jätku soovides teile armsam naised lugupeetud.

MINU ISIKLIK LUULETUSE RIDA JÄTKUVALT.

OSKAN KALLIM ARMAS NAINE, SU PALAVAID KIRGLIKUD MESIMAGUSAID HUULI IGATSEN SUUDLUST, KUS LEIDA SIND MU KÖITVALT PÄRLIKE NAINE SU SOOJUST JA EMBUST IGATSEN, VÄGA LOOVALT SU KAUNID SILMI TAHAKSIN VEEL, JA VEELGI NÄHA KUKKAKE KALLIM TULEVANE ELUKAASLANE NAINE, OH, OH KUS SIND VÕIKSIN LEIDA TEISEL POOL EKRAANI MIS TULEKS REAALSUSES ELLU, MU SÜDAME TUKSEID TUKSUB SÜDA SU JÄRELE, IMELISELT KAUNIM KÜTKESTAV NAINE, LEIDA SU HINGEST JA SÜDAMEST ÜHT KINDLAT SOOJUST JA ARMASTUST JA MEELEKÖITVAD HELLUST JA HOOLIVUST, OH, OH EESTIMAA VÕI VÄLISMAALANE NAINE SA, SU IMELISED KAUNEID NAERATUSED TOOKS MINUNI RÕÕMSAMEELSED SUVISEID PÄIKESE KIIRI HOMMIKUL SU KÕRVAL ÄRGATA ARMASTUSEGA, ÖELDA MA SEE KAUAAEGNE ÜKSIK MAAMEES ÜLLAR 39 AASTANE JÄÄDES LOODETAVASTI SU OOTAMISELE.

ELUTEEL MEIL MÖÖDUB ERINEVAID KÄIGULISED KOGEMUSTE SAAMISE EEL, SIIS KUSKIL MUJAL VÕIKSIN LEIDA SIND, TÕSISE SUHTE LOOMISE EESMÄRGIL TUTVUDA KORRALIKU TRUUNAISEGA VANUSES 18 KUNI 36 ELUAASTAT - OH, OH, MILLAL MU ELLU SAABUB ÜKS TOREDAM USTAV USALDUSVÄÄRNE NAINE?

OLEN JUBA 17 PIKKA AASTAID JÄRJEST OLNUD ÜKSIK VABA JA VALLALINE MAAKAS MEES 39A ÜLLAR KING, LUGUPIDAMISEGA MÕISTVA SUHTUMISEGA.
TELEFONINUMBER +372 59 820 508
Kuulutus lisatud: 26.07.2019


Margus (Mees, 48a)

Pilt puudub
E-mail:
Telefon:
Elukoht:Tallinnale suhteliselt läheda
Koduleht:
Kuulutus:Soovin leida meeldivat ja sõbralikku üksikut naist(võid olla üksikema), kellele pühenduda ja kellest hoolida. Olen 175 cm, / 72 kg, mittesuitsetav, laiema silmaringiga, meeldiv ja sõbralik, enesega hakkamasaav ja üksikuks jäänud mees. Sina ole meeldiv. Piitspeenike ei pea olema, kuid samuti mitte tuntavalt ülekaaluline. Vanus võiks jääda ca 33-46. Kõik muidugi oleneb... Sinu pildile vastan pildiga. Ootan kirju niisiis naiselt, kes soovib et temast hoolitakse ja ka ise tahab hoolida.
Kuulutus lisatud: 26.07.2019


Martin (Mees, 20a)

Pilt puudub
E-mail:
Telefon:
Elukoht:Tallinn
Koduleht:
Kuulutus:Otsin naist, kes teeb minust tüdruku üheks ööks
Looking for a woman who would like to dress me up as a sexy girl
Kuulutus lisatud: 25.07.2019


M66s12 (Mees, 26a)

Pilt puudub
E-mail:
Telefon:
Elukoht:Tartu
Koduleht:
Kuulutus:Tere tutvuks naisega tartus vanus pole oluline ja kutsun täna külla
Kuulutus lisatud: 24.07.2019


silver (Mees, 33a)

Pilt puudub
E-mail:
Telefon:
Elukoht:tallinn
Koduleht:
Kuulutus:otsin seks kaaslast
Kuulutus lisatud: 24.07.2019


Üksik vaba ja vallaline ülla (Mees, 39a)

E-mail:
Telefon:+372 59820204
Elukoht:Ajutisel elan Ääsmäe kandis
Koduleht:
Kuulutus:Tagumine aeg oleks mul Teid, kallid sõbrad üllatada ja end Teile tutvustada kui Elurikkuse Erakonna Lääne-Virumaa ja Tallinna ja Harjumaa kandidaatide ja Pärnumaa kandideerida ja Lääneranna kandideerida, ja Lõuna - Eestis ja Kesk - Eestis ja mujalgil Eestis, laias laastus erinevaid kandideerida, on tulemuseks vaikus, null numbriga, kuussada nelikümmend kaks on saanud siiski täielikult tulemused nullid (0.00). nüüd Te siis teate astmelised tööjõu puuduslik arvestused on (0.00).

Aga peas keerlevad mul hoopis sellised mõtted: ,,Kuigi tabamusest on vabu töökohti olemas partnerid, sellest olenemata jäävadki tööjõu puuduses tühjuse mõistuse puudulikkuse all frass.

Te võite seda nimekirja julgesti täiendada, sest ega ma kõike ka siin nimetada oska, aga: mustikad, sinikad, metsmaasikad, põldmarjad, pohlad, jõhvikad, murakad, kukemarjad, kibuvitsa-, pihlaka- ja kadakamarjad, sarapuupähklid – nii poejogurteisse ja poemoosidesse, kui kodukeldritesse ja sügavkülmikutesse; kukeseened, puravikud, kuuse-, kase-, ja männiriisikad, šampinjonid ja sirmikud – nii poodi linnarahvastele kui koduhoidisteks; aga ka musta pässiku – kuulsa tšaaga, kuuse- ja männivaigu ning loendamatud imepärased ravimtaimed nõmme-liivateest islandi samblikuni – nii koju lihtsamatest tõbedest toibutamiseks; kui Eesti omamaiste ravimite jaoks ravimitoormeks; no ja vihadki sauna saame me ju ometi oma metsast, mida saeme nagu oksa, millel ise istume.
Ning igasugune kaubanduse ettevõtte firmad niinaljalt ei kavatse lisa tööjõudu laieneda kuigi jääb siiski mulje eesti elu tööjõu all nimetatakse puudulik majanduse fraasid.

Usume hulle jutte, nagu oleks oksa saagimine kasutoovam kui kõik see, mida just üles lugesin. Ma arvan, et me pole piisavalt põhjalikult metsa tõelisi rikkuseid veel üles võtnud lugedagi, aga nüüd tuleb seda teha.

Teadlased, nii meie endi omad kui laiast maailmast, seletavad kui kurtidele kõrvadele ökosüsteemide toimepõhimõtteid – et kui süsteemil üks jupp vahelt ära võtta või see läbi kulutada, või seda vigastada, või üle koormata, siis hakkab süsteem jupsima või ütleb hoopis üles – kõik kuulevad, aga enda ja oma laste eludega seost ei taipa, või ei taha taibata – „millestki tuleb ju elada“ kostab vastuseks. Uusi töökohti vaja samuti luua, kuigi meil pidavat tööjõu puudus olema.

Tegelikult tehakse maailmas palju uudseid, põnevaid ja nutikaid asju, nagu näiteks seentest nahka. Uue lainena avastatakse põhjamaade taimede uskumatuid ravi- ja toiteväärtusi – kahju oleks, kui võibolla just need kõige vägevamad abimehed taimede näol enne hävineda jõukas kui järg nende avastamise ja uurimiseni jõuab.
Me võiks Eestis tegeleda innovaatiliste loodusuuringutega, mitte loodust maatasa nüsida, et hiljem kahetseda, et täna rumalad ja mugavad olime.

Võiksime olla puhas loodusmaa. Kasvõi eksperimendi mõttes. Me ei kaotaks midagi, aga võita oleks palju. Mõtle mis tunne on öelda – Eesti on puhta loodusega maa – eriti veel kui see tõele vastab.

Me saame metsalt tervist ja elu, märkamatult, seda tõeliselt hindamata.
Mets puhastab me põhjaveed ja hoiab me allikad, jahutab me ilma, toidab ja katab meid, kaitseb meid tuulte eest – olete märganud, kui tuuliseks on viimase kümnendi jooksul meil muutunud?

Metsast rääkides kordame tema kohta sõnu: hoiab, kaitseb, toidab, taastab, ravib, puhastab, parandab, rahustab, inspireerib, rõõmustab – nii ihu kui hinge, nii inimesi kui kõiki elavaid – loomi, linde, putukaid, kalu, väekaid taimi.

Inimese tegudest rääkides, suhtes teiste elusolendite ja loodusega, võiksid korduda samad sõnad, maailm me ümber saaks palju parem.

Ma sellepärast kandideeringi, et meil kõigil parem saaks, just meil kõigil, nii inimestel kui elusloodusel ❤

Metsapildiga väärindasin siin ühe ühekordseks kasutamiseks mõeldud papptaldriku ja muutsin ta pisut kestlikumaks, nii meeldib mulle mõelda 🙂
Kuigi tuleb tunnistada ja tõdeda raskem on vabu töökohti kindlad leida, sest Eestis on asjad pea peale pööratud kurb statistika näitab millises suunas on maaelu - elanikel puuduse.

-------------------------------------------------

Kena plaan, aga...
-------------------------------------------------
Aga küsimus: kust ja mille eest siis omad siin Eestis palka hakkavad saama? Töösturile võib see olla ehk kasulik, sest kulutused tööjõu peale langevad. Aga kes meie inimestele siis tööd pakub ja palka maksab? Millest omad elama hakkavad?

Et see on kasulik, arvab Kaljulaid? Kahtlen. Kui Eestis pole enam tootmist, siis on Eestis varsti tohutu töötute armee, keda on vaja kuidagi ära toita. Või suureneb omade inimeste väljaränne lausa hüppeliselt.

Sel plaanil pole mõtet meie inimeste tsandil. On's sel plaanil mõtet siis meie riigi tasandil? Ega ole. Milleks seda siis teha!? Et töösturitel oleks veel parem elu? Aga kuidas rahvaga jääb?

Minu visioon on täpselt vastupidine: tuleb arendada oma tootmist siin, mitte pole vaja tootmist ja tootmisbaasi siit ära viia. Sel juhul me siin maalapil kestame. Muidu mitte.

Lugupidamisega Üllar King Mõistva suhtumisega kirjanik Üllar Tõe Uurija King.
Kuulutus lisatud: 24.07.2019


Üllar King (Mees, 39a)

E-mail:
Telefon:+372 59820508
Elukoht:Ajutisel elan Ääsmäe kandis
Koduleht:
Kuulutus:Täna päevane räpased egoistlikud ülbused rahaarmastuse mõjujõud mis naised seda otsivad just mehi, olgu keskmine või rohkemgi sissetulek siis sellest olenemata naised üritavad mehi kasutada ära ümber sõrmering teha. Elu on näidanud paljud kordi mis meil väikeses eestimaa pinnal lappi peal toimub, kuigi sellest räägitakse vähesel määral mõnejuhtumil. Me Eesti ilmalikud abielu paarid rikkuvad abiellumise alguses oma naise, selja taga himustab võõrast naist, küll on igasuguseid tolgused mehi jagunevad mitmesse liikidesse, on samuti vastandiks naisterahvas himustab võõrast mehikest ega pole vahet suurt polegi! Vaid populaarsust on saanud populaaktsioon, (Lp Üllar Kinga masendav pilt, tõega võetavaks kirjanduse paranduse tõlgendamise ümber vormis rikkuvad väliselt ja sisemiselt abiellumise tasandil). Olgu mehed või naised ega ilmselgelt on täpselt teada kõik on omakasu peale väljas kusjuures paremad saaki püüda...
Kas on tegu homo meessoost, oma uuele naisele sellest siiski märksa rohkem on salajasi reetmisi suhetes.
Et siinsest Eestimaal ja mujalgi võõrsil.

Kurb tõdeda see Täna päevane eba moraalselt suhtutakse, olgu mehed oma naistega või naine oma meestega, siiski, on tasemel himude ihaldatud võõrale külge hakata kasvõi armukeseks et niikuni varem või hiljem suhted lagunevad
laiali, et tuleb uus, uus jah uus võtta, mida kuradima mehed ja naised vahetade pidevalt nagu mustad
sokke jalast. Ise mina ei paneks imeks miks siis tihtipeale värsked ja keskmised eales perekonnad lagunenud ja löödud.
Ma küll ei saa aru, teist toimub sisemuses kas ainult rahaahnus loeb enam kui korralik austatavad suhted üksteise vastandikule, kuigi tänapäeval suurem jagu naised väga, vägagi tihtipeale siin ja sealt kus mehel mingi hää raha summad taga, siis just nimelt naised jooksevad tormi et mehi tühjendada rahadest ja hiljem koheselt suhted lõpetamisele viia kuigi tänapäevane reaalsuse keskpunkt see. Ning on mõnikaid juhtumid alla keskmise piiri tasemel mehed püüdlevad naisi oma huvide kasusaamise eesmärgil ka naisi ära kasutada olevalt mis asjaoludest suhted on seotud?

Mõelge adekvaatselt naised ja mehed, selle tõestavaks saanud kirjeldusega.


(Niisiis kuigi mina isiklikult otsin või ootan, normaalsed korralikku ausamad üksteise vastastikune suhtumisega püsisuhte eesmärgil tutvuda ausama korralikku truunaisega terveks eluks, kui veel Eestimaal olemas? Naisterahva vanus alates 18 kuni 36 eluaastat).
Kuulutus lisatud: 24.07.2019


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755
rss


Mobiilne Meitla | Kasutustingimused | Kontakt | Template Designed By DatingSiteBuilder | Naljad | Web Hosting By Arvixe