Mees otsib naist

noormees (Mees, 40a)

Pilt puudub
E-mail:
Telefon:
Elukoht:viljandimaa
Koduleht:
Kuulutus:tutvun neiuga püsi suhte eesmärgil vanus 30-48.kirjutage jään ootama
Kuulutus lisatud: 29.08.2019


maiustaja (Mees, 41a)

Pilt puudub
E-mail:
Telefon:
Elukoht:Võru
Koduleht:
Kuulutus:Tere. Soovin leida võimalikult volüümikat - rinnakat ja suure pepuga Lõuna-/Kagu - Eesti naist mõnusaks sekspartneriks. Tore kui anaalseks ka meeldiks.
Kuulutus lisatud: 29.08.2019


Üllar King (Mees, 39a)

E-mail:
Telefon:
Elukoht:Lihula
Koduleht:
Kuulutus:Soov on tutvuda armaastava truunaisega püsisuhte eesmärgil, tõsise suhte loomise eesmärgil.

Vanus alates 18. Kuni 36. Eluaastat.

Kirjastuse autor: Lugupidamisega Üllar King.
Üksik vaba vallaline maamees, kes on juba 17 pikka aastaid järjest olnud üksik otsekohene maakas mees, truumees 39a.
Lisaküsimustele palun teid kõiki,
jagage seda lisainfot!


Mehed, teile üleskutse on naistele suhete algusesse taseme, ja siis rohkem kui algajad.
Truumess tutvub teisel pool ekraani, vahendusel, ausama truu südamlikku tuleva armastava kallima naisega, tõsises ausama korralikku puhta püsisuhte eesmärgil.
Vanus jääb küsimärgi alla?

Armastage oma abikaasat naist, või vabaabielus elukaaslast naist.
Ja oma lapsi ja peresid.

Sõnastik kogumiku koostaja luuletuste read minu poolne osa teile kõigile.
MEIE AU ON TRUUDUS ISAMAALE!" TUNDMATU - NAISTELE!"

Ma lille sideme võtaks —
sind köidaks sellega,
sind köidaks sellega ühte,
oh õnnetu Eestimaa naisele või õnneliku Eestimaa naisele!

Ma taeva sinna võtaks,
võtaks päikese särava, sulle tooks helidega, päevadele leevendust. Tuuli kaasa soojad ja külmad kaasa
võtaks head, võtaks koidu — tiivad ja võtaks Koidutähe meelega särada ja näidata valgus teed.
Sind köidaks sellegagi mis mul on veel alles ja olemas
Ümber kinni võtaks ja sind kallistan ja ning suudlen su pehmeid huuli ja ütleksin: "Kallis naine sind ikkagi mõnda palavalt armastusega!

Ja armastuse ma võtaks,
võtaks truuduse, aususe ka,
ja köidaks sellega ühte
sind, kallis kodumaa õnneliku või õnnetu naisele!

Ja vere sideme võtaks,
võtaks õige mehe südame ma —
ja köidaks sellega ühte
sind, õnnetu Eestimaa! Naisele või õnneliku Eestimaa naisele!"

Lugupidamisega Üllar King.
Vabakutseline kirjanik
Lihulas asukohaga.

Mehed üleskutse teile, armastage oma naist ja pere lapsi, või kellel veel pole peres sündinud lapsi, siis ikkagi armastage oma südamega hingega, oma naist.
Sõnadega tegudega ja pühendamisega lahke siirama südamliku armastusega!

Vii mind kaasa
sulge mind enda südamekambrisse
nii, et keegi mind ei näeks
nii, et keegi mind eales
puutuda ei saaks

Seal oleks mul hea, soe ja turvaline olla
kogu maailma kurjuse eest kaitstuna
istuksin ma seal
Sinu soojas südames.

......Miks sa - need pilved tõid
hulk haavu hinge lõid
mis uus on siht su silme ees
käib sees - kui filmi lõik
üks stseen - ja kibe hõik
saand uhkest kujust langend mees ja langenud naine......

Sa tuled kui tuul
Mu eest läbi käid,
Su nimi mu suul
Veidi õnnelik näin

Sind nähes ma tunnen,
kuis miski väreleb mu sees,
ja kui vaatad mu poole,
ma lausa sulan su ees

kuid see õnn kestab vähe,
sest jälle sa kaod,
minust eemale lähed,
nüüd pean sulgema laud!
Tõesti kummaline , missuguseid kõveraid teid me sageli valime, et mitte näidata, mida me tunneme!"...Lugupidamisega: "Vabakutseline ajakirjanik Üllar King.
E-posti meili: aadress king1980@hot.ee

Üksik vaba vallaline 39a. Aus vaikne tasakaalukas mõistlik maamees.
Kuulutus lisatud: 29.08.2019


Viktor (Mees, 45a)

Pilt puudub
E-mail:
Telefon:
Elukoht:Tallinn
Koduleht:
Kuulutus:Tutvuks naisega kellele pakuvad huvi päevased pikemad sekskohtumised. Sobida võiks ka kolmekesi 2naist+1mees.Tegevustest privaatselt täpsemalt. Võid olla kaugemalt kui Tallinnast. Vanuse ja välimuse kohta on ainult 1 soov et oleksid saledam. Hea pealehakkamine kompenseerib selles asjas nii mõndagi. Ise olen 182/88/45 ja diskreetsus oluline.
Kuulutus lisatud: 29.08.2019


Einar (Mees, 45a)

Pilt puudub
E-mail:
Telefon:56104359
Elukoht:Põlva linn
Koduleht:
Kuulutus:Mees45 soovib leida armukest neiu või naine et vahel kohtuda
Kuulutus lisatud: 29.08.2019


Mees34 (Mees, 18a)

Pilt puudub
E-mail:
Telefon:
Elukoht:Järvamaa
Koduleht:
Kuulutus: Soovin leida naist 18-43, kellega luua hea sõprus- ja salasuhe.Soov tutvuda kena naisega, kellega nautida üksteise seltskonda ning tunda lähedust nii vaimses kui füüsilises mōttes kellega sobivusel ka enamat. Kinkida teineteisele rõõmu ja hingesoojust. Ja huvi korral kirjutage!
Kuulutus lisatud: 28.08.2019


ants (Mees, 55a)

Pilt puudub
E-mail:
Telefon:
Elukoht:viljandimaa
Koduleht:
Kuulutus:Soovin tutvuda sobivas vanuses volüümika naisterahvaga Viljandi või Valgamaalt
Kuulutus lisatud: 28.08.2019


Maxmillian (Mees, 49a)

Pilt puudub
E-mail:
Telefon:
Elukoht:Tallinn
Koduleht:
Kuulutus:Soovin tutvuda vastassooesindajaga, eks edaspidine näitab mis saab. Lahutatud pikkust üle 190 kg, kaalu saja ringis.
Kuulutus lisatud: 28.08.2019


Üllar King (Mees, 39a)

E-mail:
Telefon:
Elukoht:Lihula
Koduleht:
Kuulutus:Sina ja mina seisame täna samade valikute ees. Me kas raiskame kogu oma elu et armastada ja hankida enesele ikka rohkem selle maailma asju. Asju, mis on surnud ega armasta meid vastu. Või otsime me Jumala palet ja osadust Temaga. Tema on see, kes mõistab meid rohkem kui keegi muu. Armastab meid rohkem kui kõik meie kokkukuhjatud asjade hunnikud ja tahab hoolitseda meie eest igavesti!

Eestimaa ei pea maailmavaimust pimestatuna jooksma vastu oma järjekordsele karistusele. Kui me end Jumala ette alandame, palvetame ja otsime Tema palet, pöördudes oma kurjadelt teedelt ja oma kurjadest tegudest, siis Jumal kuuleb, andestab ja säästab meie maa.

“Tulge nüüd ja seletagem isekeskis, ütleb Issand. Kuigi teie patud on helepunased, saavad need lumivalgeks; kuigi need on purpurpunased, saavad need villa sarnaseks. Kui te tahate ja kuulate, siis te saate süüa maa parimat vilja. Aga kui te tõrgute ja panete vastu, siis sööb teid mõõk. Jah, Issanda suu on kõnelnud.”

“Sest kui ma hüüdsin, siis te ei vastanud, kui ma rääkisin, siis te ei kuulanud, vaid tegite kurja mu silmis ja valisite, mis ei olnud mulle meelepärane” (Js.1:18-20; 65:12)

Needkirjakohad peaksid kõigile mõjuma kainestavalt. Kahjuks pole meie eelkäijad seda aga kunagi tõsiselt võtnud. Piibel ütleb: ”Tõesti, Issand Jumal ei tee midagi ilmutamata oma nõu oma sulaseile prohveteile.” (Am.3:7)

Veel 70 aastat tagasi liikus meie rahva keskel Jumala prohvet, keda meie esivanemad kuulasid ja vaatasid kui hullumeelset. Tema nimi oli Karl Reits ja tema taevast antud prohvetisõnumist kirjutas 1933.a.16.oktoobri Päevaleht,

”Kuuluta rahvale, sest rahvas on kuri ja jumalakartmatu, et on viimane aeg ning rahvas peab end Jumalaga aegsasti ära lepitama, enne kui rahu maa pealt ära võetakse. … Õelusemeri on uppujaid täis, mine suurele turule ja laadaplatsile, sinna tuleb igast linna kandist rahvast kokku. Räägi seal, mida prohvetite läbi on kuulutatud ja mida Jumal maailma lõpetusel hakkab tõeks tegema.”

“Häda tuleb! Parandage meelt, otsige Jumalat, lugege Tema sõna!” kuulutas prohvet Reits eesti rahvale üksteist pikka aastat järjest.

Ta visati välja vabariigi suurimatest kirikutest ja palvelatest. Turuplatsidel järgis teda sajatamine ja rahvas pidas teda valeprohvetiks. Tema kohta lausuti: ”Niisugused tuleks maa pealt ära kaotada!” Reitsil tuli istuda ühe kuu jooksul arestimajas kaksteist ja pool ööpäeva.

Ise ta kirjutas:

”Ilmalike inimeste ja valgustamata paganate poolt vanglas leidsin ma arusaamist. Nad ütlesid mulle poolehoidu avaldades: ”Meie oleme süüdlased ja peame kinni istuma, aga temal pole ju mingit süüd! Jumala Sõna kuulutamine on ju lubatud!” Niisugust tagakiusamist on kergem kannatada kui vaimu poolest pimedaks jäänud usklike tagakiusamist.” (A.KirjamägiLk.18)

“Kui nüüd su valgus, mis on sinus, on pimedus, kui suur on siis pimedus?” (Matteuse 6:23)

Prohvet külastas korduvalt ka president Pätsi ja palus kuulutada välja üleriigilised palve ja anumise päevad Jumalalt armu ja halastuse palumiseks. Päts nimetas Reitsi lollakaks ja lubas talle anda eluaegse pensioni, kui ta loobub rahva hirmutamisest. Kindral Laidoner ei arvanud heaks Karl Reitsi üldse kuulata, vaid laskis ta iga kord vahi alla võtta ja kord isegi kumminuia kasutada.

Eestlaste vaimne valvsus oli uinumas. Saatan kasutas efektiivselt eesti riigijuhtide jumalatust jakehtestas ka kirikutes religioosse maffia, kes ei tundnud ära Elava Jumala häält. Hariduse, kultuuri ja rahvusetunde ülehindmine kulmineerusid. Palju kiidukõnesid, kirjutisi, ülistusi, hooplemisi, riigimeeste ja vabadussõja juhtide arvel. Neile pühendati ikka rohkem aktusi, raamatuid jaausambaid. Tänusõnad Jumalale muutusid pidudel, koosolekutel, koolides ja parlamendis aga järjest harvemaks.

Pastor Karl Kaups, kes kuulus okupatsioonieelsesse volikogusse, kirjutab: ”Kui mõnelt poolt soovitati mõningatesse tähtsatesse (riiklikesse) aktidesse võtta ka Jumala nimi, siis vastati sellele väga tähtsate isikute poolt mõnitavalt.” (Karl Kaups lk.143)

Inimesed uskusid, et armulaual saab patud andeks ja armust usu läbi õndsaks – elada aga võib nii, kuidas rahakott kannatab. Kiriklikud tähtpäevad – pulmad, ristimised, leerid ja matused, olid muutunud suurteks jooma- ja tantsutrallideks. Neid, kes seda hukka mõistsid, peeti lahkusulisteks või imelikeks.

Karl Reits kirjutas: ”Meie aja kristusevastased vaimulikud salgavad Kristuse lunastustöö avalikult rahva ees ära ja teotavad Tema Püha nime paganate seas oma kõlvatu eluga, nõnda nagu on kirjutatud:”Pilgatakse ju Jumala nime teie pärast paganate seas.” (Roomlastele 2:2)

Hoiatusi, nagu “Häda tuleb! Armuaeg astub viimaseid samme, karistused seisavad ukse ees!” peeti naeruväärseks Teise Maailmasõja puhkemine kinnitas, et ennustatu hakkas täituma. Pinge tõus jakahurikõmina lähenemine oli märk saabuvast kohtutunnist. 1941.a. esimestel juunipäevadel juhtus meie suurima sõnaprohveti Reitsi viimane ime!

Sõnagi vene keelt oskamata, hakkas ta omavangistajatele selles keeles Jumala kohut kuulutama, mille lõpetas sõnadega: ”Minu väärtusetu ihuga võite te teha, mida tahate, aga mu hing läheb Jumala juurde igavesse rõõmusse!” (A.Kirjamägi lk.39)

Mõrvatud Reitsi taskust leitijärgmise sisuga kiri:

“Mina tahan sulle teada anda kõik, mis Jehoova Jumal mulle on teada andnud Eesti riigi kohta.
See ilus vabariik, mida Jumal on Eesti rahvale andnud, võetakse nende käest ära sellepärast, et juhid ja rahvas on unustanud oma Jumala.
Ja see antakse ära. Riigijuht annab riigi vabatahtlikult ära.
Sest, mis tarkust on ühel juhil, kellel pole Jumalat.
Suur ehmatus tuleb juhtide peale, nad vangistatakse ja viiakse ära ja rahvas satub ikke alla, kus ta saab tunda nälga ja janu ja kannatusi. Tuli tuleb linnutiivul äkitselt alla tema linnade peale ja ühelgi ei ole olemist. Ja paljude maade linnad hävitatakse ära ja mitmed rahvad satuvad viletsusse.
Eesti rahvas paisatakse laiali seni kuni saab ära kaotatud.
Ja ma kuulsin valju häält hüüdvat paremalt poolt taevast:
”Paluge Jehoova Jumalat, kes on loonud taeva ja maa ja veeallikad!” (A. Kirjamägi lk.40 )

See oli Karl Reitsi viimane kiri.

28. sept.1939.a. allutati Eesti Vabariik venelaste tahtele. Ultimaatumiga ähvardades toodi Eestisse kuni XXXXX000 punasoldatit. 1940 a. juulis kinnitas president Päts isiklikult ametisse uue venemeelse valitsuse. Pärast seda ta vangistati ja küüditati Siberisse. Algas esimese Eesti Vabariigi minevik.

Järgnesid vangistamised, konfiskeerimised, surmamõistmised, tapmised, põletamised. 1941. aastaks oli Siberi küladesse ja steppidesse küüditatud rohkem kui 10.000 eestlast. Oskustöölised ja sõjaväeteenistuseks kõlblikud mehed viidi sundkorras vene orjalaagritesse või punaarmeesse.

Vahepeal alanud sõja vaekausid kaalusid kohale sakslased. Jälle tapmised, vangistamised ja sundkorras sõjaväeteenistus, kuni sai täiska see aeg ja 1944. aastal tagasitulnud, algavas võidujoovastuses venekommunistid taastasid oma 2 ja pool aegakestnud sundseadused ja terrori. Pikad teekonnad jääkülmades loomavagunites Siberi poole jätkusid. Mitmed haigustest ja hirmust hullunud inimesed võtsid neis vagunites endalt elu või püüdsid põgeneda. 1949.a. küüditamiselaine alla jäänud vanim eestlanna oli 95.aastane Maria Räägel Abja vallast. Noorim Siberisse saadetu oli kolmepäevane Anne Hiiumaalt. Väike eesti beebi pidas Moskva eksperimentidele vastu aasta ja 1 kuu.( EPL)

Prohvet Karl Reitsi lollakaks nimetanud president Päts suri 18. jaan.1956.a. Kalinini linna hullumajas. (EE) Kindral Laidonerist sai vang number 11 ja tema haudon kuskil Vladimiri kalmistul Siberis. (Arno Altoja). Hirm venelaste ees sundis kodumaalt lahkuma kuni 80.000 eestlast.

Sellega oli iga sõna prohvet Karl Reitsi kuulutusest täitunud ja prohveteeringu lõpuosa sõltub juba tänapäeva eestlastesüdamehoiakust. Ligi viiskümmend aastat halastamatut kommunistlikku ajuloputust ei toonud eestlasi Jumalale lähemale.

Nägemata suurt pilti pannakse tänaseni kõik rahvuse peale tulnud kohutavad karistused ekslikultkas venelaste, sakslaste või teistejulmuse arvele. Kas õpib eesti rahvas ja tema juhid seekordsel iseseisvusajal tundma neid tõelisi põhjusi, mis on toonud meieesivanematele ja toovad ka meile, kui me meelt ei paranda, nii kohutavaid kannatusi? Või valime me jällegi õnnistuse asemel hukatuse?

Issand ütleb: ”Teine kord ma räägin rahva või kuningriigi kohta, et teda ehitatakse ja istutatakse: aga kui ta teeb kurja minu silmis ega kuula mu häält, siis ma kahtsen head, mida ma lubasin talle teha.” (Jr.18:9-10)”

Kas peab Jumal kahetsema meile ilma ühegi veretilgata, teist korda antud vabaduse pärast?

Ärge eksige : Jumal ei lase ennast pilgata, sest mida inimene iganes külvab, seda ta ka lõikab.” (Gal.6:8)
“Pöördugu seepärast igaüks oma kurjalt teelt ja parandagu oma viise ja tegusid!” (Jr.18:11)
“Heitke eneste pealt ära kõik oma üleastumised, ja valmistage enestele uus süda ja uus vaim.” (Hs.18:31)
“Sest patu palk on surm, aga Jumala armuand on igavene elu Kristuses Jeesuses, meie Issandas.”

Temas on meil lunastus ja pattude andeksandmine.(vt. Rm.6:23) Tema onmaailma valgus ja igaveneelu! (Jh.8:12;6:48)
Me kas ehitame oma südamesse tänualtari Kristusele ja läheme mööda Tema poolt näidatud tõeteed, või valime needuse, mis lõpeb katastroofiga igavikus.
Hoiatavad noodid ja sõnumid Eesti Vabariigile!

Jumal kutsub täna tunnistajaiks meie vastu taeva ja maa :

“Ma olen pannud su ette elu ja surma, õnnistuse ja needuse. Vali nüüd elu, et sina ja su sugu võiksite elada, armastades Issandat, oma Jumalat, kuulates tema häält ja hoidudes tema poole!” (5Ms.30:12)
Kuulutus lisatud: 28.08.2019


Mees34 (Mees, 34a)

Pilt puudub
E-mail:
Telefon:
Elukoht:Keskeesti
Koduleht:
Kuulutus:Soovin leida naist 18-43, kellega luua hea sõprus- ja salasuhe.Soov tutvuda kena naisega, kellega nautida üksteise seltskonda ning tunda lähedust nii vaimses kui füüsilises mōttes kellega sobivusel ka enamat. Kinkida teineteisele rõõmu ja hingesoojust. Ja huvi korral kirjutage!
Kuulutus lisatud: 27.08.2019


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805
rss


Mobiilne Meitla | Kasutustingimused | Kontakt | Template Designed By DatingSiteBuilder | Web Hosting By Arvixe