Mees otsib naist

Margus (Mees, 48a)

Pilt puudub
E-mail:
Telefon:
Elukoht:Tallinnale suhteliselt läheda
Koduleht:
Kuulutus:Soovin leida meeldivat ja sõbralikku üksikut naist(võid olla üksikema), kellele pühenduda ja kellest hoolida. Olen 175 cm, / 72 kg, mittesuitsetav, laiema silmaringiga, meeldiv ja sõbralik, enesega hakkamasaav ja üksikuks jäänud mees. Sina ole meeldiv. Piitspeenike ei pea olema, kuid samuti mitte tuntavalt ülekaaluline. Vanus võiks jääda ca 33-46. Kõik muidugi oleneb... Sinu pildile vastan pildiga. Ootan kirju niisiis naiselt, kes soovib et temast hoolitakse ja ka ise tahab hoolida.
Kuulutus lisatud: 26.07.2019


Martin (Mees, 20a)

Pilt puudub
E-mail:
Telefon:
Elukoht:Tallinn
Koduleht:
Kuulutus:Otsin naist, kes teeb minust tüdruku üheks ööks
Looking for a woman who would like to dress me up as a sexy girl
Kuulutus lisatud: 25.07.2019


M66s12 (Mees, 26a)

Pilt puudub
E-mail:
Telefon:
Elukoht:Tartu
Koduleht:
Kuulutus:Tere tutvuks naisega tartus vanus pole oluline ja kutsun täna külla
Kuulutus lisatud: 24.07.2019


silver (Mees, 33a)

Pilt puudub
E-mail:
Telefon:
Elukoht:tallinn
Koduleht:
Kuulutus:otsin seks kaaslast
Kuulutus lisatud: 24.07.2019


Üksik vaba ja vallaline ülla (Mees, 39a)

E-mail:
Telefon:+372 59820204
Elukoht:Ajutisel elan Ääsmäe kandis
Koduleht:
Kuulutus:Tagumine aeg oleks mul Teid, kallid sõbrad üllatada ja end Teile tutvustada kui Elurikkuse Erakonna Lääne-Virumaa ja Tallinna ja Harjumaa kandidaatide ja Pärnumaa kandideerida ja Lääneranna kandideerida, ja Lõuna - Eestis ja Kesk - Eestis ja mujalgil Eestis, laias laastus erinevaid kandideerida, on tulemuseks vaikus, null numbriga, kuussada nelikümmend kaks on saanud siiski täielikult tulemused nullid (0.00). nüüd Te siis teate astmelised tööjõu puuduslik arvestused on (0.00).

Aga peas keerlevad mul hoopis sellised mõtted: ,,Kuigi tabamusest on vabu töökohti olemas partnerid, sellest olenemata jäävadki tööjõu puuduses tühjuse mõistuse puudulikkuse all frass.

Te võite seda nimekirja julgesti täiendada, sest ega ma kõike ka siin nimetada oska, aga: mustikad, sinikad, metsmaasikad, põldmarjad, pohlad, jõhvikad, murakad, kukemarjad, kibuvitsa-, pihlaka- ja kadakamarjad, sarapuupähklid – nii poejogurteisse ja poemoosidesse, kui kodukeldritesse ja sügavkülmikutesse; kukeseened, puravikud, kuuse-, kase-, ja männiriisikad, šampinjonid ja sirmikud – nii poodi linnarahvastele kui koduhoidisteks; aga ka musta pässiku – kuulsa tšaaga, kuuse- ja männivaigu ning loendamatud imepärased ravimtaimed nõmme-liivateest islandi samblikuni – nii koju lihtsamatest tõbedest toibutamiseks; kui Eesti omamaiste ravimite jaoks ravimitoormeks; no ja vihadki sauna saame me ju ometi oma metsast, mida saeme nagu oksa, millel ise istume.
Ning igasugune kaubanduse ettevõtte firmad niinaljalt ei kavatse lisa tööjõudu laieneda kuigi jääb siiski mulje eesti elu tööjõu all nimetatakse puudulik majanduse fraasid.

Usume hulle jutte, nagu oleks oksa saagimine kasutoovam kui kõik see, mida just üles lugesin. Ma arvan, et me pole piisavalt põhjalikult metsa tõelisi rikkuseid veel üles võtnud lugedagi, aga nüüd tuleb seda teha.

Teadlased, nii meie endi omad kui laiast maailmast, seletavad kui kurtidele kõrvadele ökosüsteemide toimepõhimõtteid – et kui süsteemil üks jupp vahelt ära võtta või see läbi kulutada, või seda vigastada, või üle koormata, siis hakkab süsteem jupsima või ütleb hoopis üles – kõik kuulevad, aga enda ja oma laste eludega seost ei taipa, või ei taha taibata – „millestki tuleb ju elada“ kostab vastuseks. Uusi töökohti vaja samuti luua, kuigi meil pidavat tööjõu puudus olema.

Tegelikult tehakse maailmas palju uudseid, põnevaid ja nutikaid asju, nagu näiteks seentest nahka. Uue lainena avastatakse põhjamaade taimede uskumatuid ravi- ja toiteväärtusi – kahju oleks, kui võibolla just need kõige vägevamad abimehed taimede näol enne hävineda jõukas kui järg nende avastamise ja uurimiseni jõuab.
Me võiks Eestis tegeleda innovaatiliste loodusuuringutega, mitte loodust maatasa nüsida, et hiljem kahetseda, et täna rumalad ja mugavad olime.

Võiksime olla puhas loodusmaa. Kasvõi eksperimendi mõttes. Me ei kaotaks midagi, aga võita oleks palju. Mõtle mis tunne on öelda – Eesti on puhta loodusega maa – eriti veel kui see tõele vastab.

Me saame metsalt tervist ja elu, märkamatult, seda tõeliselt hindamata.
Mets puhastab me põhjaveed ja hoiab me allikad, jahutab me ilma, toidab ja katab meid, kaitseb meid tuulte eest – olete märganud, kui tuuliseks on viimase kümnendi jooksul meil muutunud?

Metsast rääkides kordame tema kohta sõnu: hoiab, kaitseb, toidab, taastab, ravib, puhastab, parandab, rahustab, inspireerib, rõõmustab – nii ihu kui hinge, nii inimesi kui kõiki elavaid – loomi, linde, putukaid, kalu, väekaid taimi.

Inimese tegudest rääkides, suhtes teiste elusolendite ja loodusega, võiksid korduda samad sõnad, maailm me ümber saaks palju parem.

Ma sellepärast kandideeringi, et meil kõigil parem saaks, just meil kõigil, nii inimestel kui elusloodusel ❤

Metsapildiga väärindasin siin ühe ühekordseks kasutamiseks mõeldud papptaldriku ja muutsin ta pisut kestlikumaks, nii meeldib mulle mõelda 🙂
Kuigi tuleb tunnistada ja tõdeda raskem on vabu töökohti kindlad leida, sest Eestis on asjad pea peale pööratud kurb statistika näitab millises suunas on maaelu - elanikel puuduse.

-------------------------------------------------

Kena plaan, aga...
-------------------------------------------------
Aga küsimus: kust ja mille eest siis omad siin Eestis palka hakkavad saama? Töösturile võib see olla ehk kasulik, sest kulutused tööjõu peale langevad. Aga kes meie inimestele siis tööd pakub ja palka maksab? Millest omad elama hakkavad?

Et see on kasulik, arvab Kaljulaid? Kahtlen. Kui Eestis pole enam tootmist, siis on Eestis varsti tohutu töötute armee, keda on vaja kuidagi ära toita. Või suureneb omade inimeste väljaränne lausa hüppeliselt.

Sel plaanil pole mõtet meie inimeste tsandil. On's sel plaanil mõtet siis meie riigi tasandil? Ega ole. Milleks seda siis teha!? Et töösturitel oleks veel parem elu? Aga kuidas rahvaga jääb?

Minu visioon on täpselt vastupidine: tuleb arendada oma tootmist siin, mitte pole vaja tootmist ja tootmisbaasi siit ära viia. Sel juhul me siin maalapil kestame. Muidu mitte.

Lugupidamisega Üllar King Mõistva suhtumisega kirjanik Üllar Tõe Uurija King.
Kuulutus lisatud: 24.07.2019


Üllar King (Mees, 39a)

E-mail:
Telefon:+372 59820508
Elukoht:Ajutisel elan Ääsmäe kandis
Koduleht:
Kuulutus:Täna päevane räpased egoistlikud ülbused rahaarmastuse mõjujõud mis naised seda otsivad just mehi, olgu keskmine või rohkemgi sissetulek siis sellest olenemata naised üritavad mehi kasutada ära ümber sõrmering teha. Elu on näidanud paljud kordi mis meil väikeses eestimaa pinnal lappi peal toimub, kuigi sellest räägitakse vähesel määral mõnejuhtumil. Me Eesti ilmalikud abielu paarid rikkuvad abiellumise alguses oma naise, selja taga himustab võõrast naist, küll on igasuguseid tolgused mehi jagunevad mitmesse liikidesse, on samuti vastandiks naisterahvas himustab võõrast mehikest ega pole vahet suurt polegi! Vaid populaarsust on saanud populaaktsioon, (Lp Üllar Kinga masendav pilt, tõega võetavaks kirjanduse paranduse tõlgendamise ümber vormis rikkuvad väliselt ja sisemiselt abiellumise tasandil). Olgu mehed või naised ega ilmselgelt on täpselt teada kõik on omakasu peale väljas kusjuures paremad saaki püüda...
Kas on tegu homo meessoost, oma uuele naisele sellest siiski märksa rohkem on salajasi reetmisi suhetes.
Et siinsest Eestimaal ja mujalgi võõrsil.

Kurb tõdeda see Täna päevane eba moraalselt suhtutakse, olgu mehed oma naistega või naine oma meestega, siiski, on tasemel himude ihaldatud võõrale külge hakata kasvõi armukeseks et niikuni varem või hiljem suhted lagunevad
laiali, et tuleb uus, uus jah uus võtta, mida kuradima mehed ja naised vahetade pidevalt nagu mustad
sokke jalast. Ise mina ei paneks imeks miks siis tihtipeale värsked ja keskmised eales perekonnad lagunenud ja löödud.
Ma küll ei saa aru, teist toimub sisemuses kas ainult rahaahnus loeb enam kui korralik austatavad suhted üksteise vastandikule, kuigi tänapäeval suurem jagu naised väga, vägagi tihtipeale siin ja sealt kus mehel mingi hää raha summad taga, siis just nimelt naised jooksevad tormi et mehi tühjendada rahadest ja hiljem koheselt suhted lõpetamisele viia kuigi tänapäevane reaalsuse keskpunkt see. Ning on mõnikaid juhtumid alla keskmise piiri tasemel mehed püüdlevad naisi oma huvide kasusaamise eesmärgil ka naisi ära kasutada olevalt mis asjaoludest suhted on seotud?

Mõelge adekvaatselt naised ja mehed, selle tõestavaks saanud kirjeldusega.


(Niisiis kuigi mina isiklikult otsin või ootan, normaalsed korralikku ausamad üksteise vastastikune suhtumisega püsisuhte eesmärgil tutvuda ausama korralikku truunaisega terveks eluks, kui veel Eestimaal olemas? Naisterahva vanus alates 18 kuni 36 eluaastat).
Kuulutus lisatud: 24.07.2019


Üksik vaba ja vallaline ülla (Mees, 39a)

E-mail:
Telefon:+372 59820204
Elukoht:Ajutisel elan Ääsmäe kandis
Koduleht:
Kuulutus:Täna päevane räpased igoistid, et ilmalikud abielu paarid rikkuvad abiellumise alguses oma naise, selja taga himustab võõrast naist, küll on igaduguseid tolgused mehi jagunevad mitmesse liikidesse, on samuti vastandiks naisterahvas himustab võõrast mehikest ega pole vahet suurt polegi! Vaid populaarsust on saanud populaaktsioon masendav pilt rikkuvad väliselt ja sisemiselt abiellumise tasandil. Olgu mehed või naised ega ilmselgelt on täpselt teada kõik on omakasu peale väljas kusjuures paremad saaki püüda...
Kas on tegu homo meessoost, oma uuele naisele sellest siiski märksa rohkem on salajasi reetmisi suhetes.
Et siinsest Eestimaal ja mujalgi võõrsil.

Kurb tõdeda see Täna päevane eba moraalselt suhtutakse, olgu mehed oma naistega või naine oma meestega, siiski, on tasemel hirmude ihaldatud võõrale külge hakata kasvõi armukeseks et niikunii varem või hiljem suhted languvevad laiali, et tuleb uus, uus jah uus võtta, mida kuradima mehed ja naised vahetade pidevalt nagu muste sokke jalast. Ise mina ei paneks imeks miks siis tihtipeale värsked ja keskmised eales perekonnad lagunenud ja löödud.
Ma küll ei saa aru, teist toimub sisemuses kas ainult rahaahnus loeb enam kui korralik austatavad suhted?


(Niisiis kuigi mina isiklikult otsin või ootan, normaalsed korralikku ausamad üksteise vastastikune suhtumisega püsisuhte eesmärgil tutvuda ausama korralikku truunaisega terveks eluks, kui veel Eestimaal olemas? Naisterahva vanus alates 18 kuni 36 eluaastat).
Kuulutus lisatud: 24.07.2019


Üllar King (Mees, 39a)

E-mail:
Telefon:+372 59820508
Elukoht:Ajutisel elan Ääsmäe kandis
Koduleht:
Kuulutus:Igale ühele naise ja mehe vaheline armastuses palavalt kirglik õnn ja rõõm armastus hellus hoidmine hoolivus soojendus kaunist hetki elus vaimus ja hinges suudluses oma südamega soojuse hembus truuduses.
Tõeline küllus ja rahulolu saab saabuda nii meis endisse kui maailma siis, kui jälgime armastuse teed, igal eluhetkel ning hoiame oma südame selle tasases vibratsioonis. Pole midagi tugevamat armastusest. See on energia, millest on loodud iga inimene, iga puukene, lillekene ja elusolend Maa peal. Meie südamed on valguse joad ja koos teiste valgustega ühinedes moodustavad nad täieliku, tõelise harmoonilise mandala ning kui seda oleks võimalik näha, võib avastada, et terve planeet on üleni mattunud selle kummastava energia sisse. Kuigi armastuse igavene valgus on juba igavesest ajast igavesti meie sees olemas ja saab igavesti olema, ei ole me alati sellest teadlikud.

Tihti oleme selle matnud hirmude, vihkamise ja muu madalasageduslike energiate alla, mille ümber oleme omakorda kujundanud paksu kaitsemüüri, laskmata vähimatki emotsioonikübet läbi. Inimestel on kujunenud harjumuseks varjata oma ''nõrkuseid'', eriti kurbust ja haavatavust ning väga paljudel juhtudel isegi armastust. Tundub nii veider öelda iseendale ''Ma armastan sind'', veel vähem oma perekonnaliikmetele või kallimale. See avab kui ukse inimese sisemisele sügavikule, tema hinge osakesteni ja erinevate tasanditeni, see paljastab tõe, langetab maski ja aitab läbi särada reaalsel. Teisele inimesele seda öeldes on inimene väga teadlik, et võtab suure riski. Sellega paljastab ta kui ühe puhta, kuid samas niivõrd haavatavana näiva osa iseendast. Ta ulatab kui teisele inimesele oma südame võtme, öeldes ''Näe, siin on terve minu hing, otse siin sinu ees. Hoia seda enda käte vahel, ma annan sulle loa minu hinge armastada.'' Alateadlikult kardab see inimene nii kohutavalt oma südame murdmist, kuid seda hirmu mõistagi välja ei näita, sest juba mõte omada hirmu haigetsaamise ees võib näida utoopilisena. Mitte poleks see vaid oma olemuse veel sügavam paljastamine, vaid see teeks inimese täielikult haavatavaks teisele inimesele, kellele ta seda avaldas. Müürid kisti maha, paks-paks kaitsev side tõmmati eest ja järele jäi inimene oma kõige puhtama kujundiga. Tema endaga, teise inimese ees. Tegelikult on see tunne niivõrd vabastav, niivõrd võrratu ja hingemattev, et kui me suudaks näha, mis inimesega tollel hetkel energeetilisel tasandil toimub, võtaks see meid pahviks. Sealt võrsub kohe omakorda mõistagi uus hirm. Esialgne kartus oli enda häbi ja ebameeldivustunne enda nõrkuse ja nö haavatava poole suhtes, teisena tõuseb kohe esile uus küsimus: ''Aga mida see teine inimene nüüd sellega peale hakkab? Mida ta teeb minuga? Kas hoiab mind oma käte vahel hellalt, pehmelt, sõnulseletamatult hardalt või pigistab mu kui leevikese oma pihkude vahel?''

Seetõttu polegi nii keeruline mõista, miks tõeliselt hingest tulevaid, siiraid armastuseavaldusi või kasvõi komplimente ei leia maailmast just väga palju. Juba pelk ütlemine oma sõbrale tõsimeeli häid sõnu võib asetada suurde ebamugavustundesse. Iga hell sõna, iga südamest tulev armastus näib tihti kui millegi veidrana, teisest dimensioonist langenuna. Kui tähed valgustavad nad meie hinge, sinitaeva teemandid laulavad meie südameis ja nendel on vaja lasta välja minna. Mitte ilmaasjata ei öelda, et nö keelatud või ühepoolne tõeline armastus on kõige raskem. See inimene elab päevast-päeva koormaga, tema paradiisimaitselised kaunid sõnad armastatutele on tal iga minut keele peal, kuid ta ei saa neid välja öelda. Kui sellisel juhul julguse kogumine ja oma tunnete avaldamine tõesti võimalik pole, on hea, kui need sõnad kasvõi paberile saad valada. See võib tunduda veider, kuid tegelikult aitab see energia liikuma saada. Enam pole su hing nii koormatud ja kinnimässitud sellest suurest armastuse-valusegusest tundest, sa annad ta vabaks. Ja ühtlasi annad sa ka võimaluse iseendale vabaks saada tekkinud ahelatest kurbusest, valust, ehk isegi piinlikusest või süütundest. Ning see tunne on tõeliselt kergendav.

Inimestel on tihtilugu piinlik nn õrnade tunnete pärast, kaasaarvatud armastus ja just eriti armastus. Näiteks kui ollakse vihane kellegi peale, elatakse seda julgelt välja ning kuulutatakse kasvõi tervele maailmale, tõeliselt puhaste tunnete puhul on lugu teine. Kui mõelda kasvõi igapäevaselt, siis kui palju leidub meis sõnu, repliike, lauseid, tundeid või isegi terveid romaane, mida me endas kui pitseriga kinni hoiame ega mitte kunagi ei näita? See ei tähenda, nagu oleks vaja need nüüd tervele eksistentsile välja panna, kuid iseendalegi vähemalt. Kui need kinnilukustatud energiad tekitavad sulle valu või muid negatiivseid tundeid, siis tuleb nendega tegeleda, nad vabastada. Mõndade emotsioonide puhul ei ole ''süü'' isegi ümberkaudsetel, vaid pigem nemad käivitasid selle emotsiooni sinus, kuid see emotsioon ise oli sinus juba kaua aega sees olnud. Öeldakse näiteks kasvõi armastuse kohta, et armastuses ise pole mitte kunagi mitte mingit valu või kurbust või halba. Kõik see tekib vaid meie endi sees olevate emotsioonide ajendil, armastusel pole sellega mitte mingit pistmist. Armastus on energia, aga ta on tugevaim, puhtaim, tervendavaim ja kõige kaunim energia selles reaalsuses, terves universumis. Ta pole vaid tunne kahe inimese vahel, tema üüratu eksistents kaevub piiritutesse sügavustesse, me isegi ei suuda seda ette kujutada. See on meie põhiolemus, kõige alusmaterjal ja kui me selle armastuse endas äratame, avame ukse täiesti uuele dimensioonile. Ja me särame nagu sadamiljonit päikest, lõputu voona ja igavesest ajast igaveseni.

Ei saa kunagi endale öelda, et küllap ma ei tunne armastust või et mul lihtsalt ei ole seda endas. Niimoodi arvates leiduvad meis veel järelikult mingid blokeeringud, turvised, millega oleme iseend selle suurima tõe eest ära peitnud või seda endale nii tugevalt eitanud, et võib tunduda, nagu seda ''poleks olemas''. Kui armastus kord aga aktiveerub meie sees, lööme kui leegina põlema. Öeldes, et armastus on liiga õrn ja teeb haiget, on selle hirmu põhjus meis endis olemas ega pole kuidagi seotud armastuse endaga. Armastus ''tulitab'' vaid sealt, kus on selle puudus, ehk kus me pole veel vastanud iseendale armastusega, see pole isegi nii palju kellegi teisega seotud. Me häbeneme iseendeid, kardame oma ''nõrkusi'' ja negatiivseid külgi, kuid tõde on see, et vaid armastus ise suudab nad tervendada ja see on meie enda tingimusteta armastus iseenda vastu. Armastus suudab liigutada mägesid, toob mõistmise ja tõelise harmoonia ja see pole sugugi vaid sõnakõlksuna öeldud. Me võime leida igavese taevaliku õndsuse, kui alustame kasvõi ütlemast endale iga päev, et oleme suur, lõputu, kõikvõimas ja hämmastav armastus. Ja meie hing rõõmustab kõrgelt ning me ise kiirgame valguselainetena.

❤️❤️❤️
Kuulutus lisatud: 24.07.2019


Üllar King (Mees, 39a)

E-mail:
Telefon:+372 59820508
Elukoht:Ajutisel elan Ääsmäe kandis
Koduleht:
Kuulutus:(1). Sooviksin tutvuda püsisuhte eesmärgil korralikku ausama ustava kallima tulevase truuduse naisega püsisuhte eesmärgil tutvuda.
Vanuses alates 18 kuni 35 eluaastat kellega ühineda püsisuhtega kogueluks pühendamisega eesmärgil...
Ise olen peaaegu kuusteist aastat järjest üksik vaba ja vallaline maamees truumees 39a maamees.


Ja siis äkki, kui ma olin kogu oma jõu kaotanud,
kõik oma lootused matnud, siis tuli keegi, kes ütles,
et ma olen nüüd siin.
Ma olen nüüd siin, sest ma tahan olla siin.
Ma ei suutnud, ma ei saanud seda uskuda.
Kui sõnad lüüakse südamesse, siis neid enam välja ei saa
koheselt tulid meelde mul korrad, kui päevad läbi nutsin.
Ma lihtsalt ei suutnud naeratada.

(2). ///Olen näinud inimesi,
kes on südamega elurõõmu nautimas
ning uskusin, et maailm on veatu.
Uskusin, et leian neiu,
kes armastab mind,
mind sellisena nagu ma olen.
Aga siis näitas maailm,
et ta pole nii veatu.
Saatis mulle inimesi,
kellel polnud elurõõmu südames.
Inimesi, kes arvasid, et nad on üle sellest,
kui nad vähendavad teiste rõõmu.
Ma proovin selle teadmisega läbi elada,
aga mul on läinud raskemaks,
sest tütarlaps, kellesse kiindusin,
saatis teate, et tal pole enam tundeid mu vastu.
Ma olen otsinud uut neiut
ja arvasingi, et leidsin ta,
aga jälle tõestati mulle,
et maailm pole veatu.
Ma olen vaadanud paljude neiude suunas,
aga enam pole keegi vastanud.
Olen küsinud, et miks?
Ja mulle saadeti vastus,
et ma olen eriline.
Mõned, kes saavad aru minust,
on öelnud mulle, et ma olen väga tugev,
sest ma olen elanud sellist elu,
mida keegi teine endale ei sooviks.
Ma ei saanud sellest algul aru, aga pärast leidsin,
et paljud oleks mu asemel murdunud.
Ma olen jõudnud otsusele,
et otsin Teda, kuni leian ta.
Samas loodan, et leian ta üsna pea,
kuna ükski inimene, isegi mina,
ei ole suutlikud igavesti
taluma inimeste võimet teistele haiget teha.
Füüsiliselt pole see nii haigettegev,
aga vaimselt on see tõesti valus.
Igatahes jääb mu sooviks leida inimene,
kellega olen kokku loodud.

Palun naise vanus alates 18 kuni 36 eluaastat, kellega on võimalik ühiselt suhed loomine.

(3). Kallis Naine, kui Sa valid enda ellu kaaslast, siis küsi endalt:

Kas ta puudutab mind läbi armastuse? Kas ta teeb seda lihtsalt seepärast, et päriselt ka naudib minu puudutamist (veel rohkemgi kui mina tema puudutusi)? Või on seal puudutuse taga ikkagist soov midagi saada?

Kas ta oskab mind hoida? Või teeb ta seda vaid siis, kui see talle mugav on? Kui ma olen haige, kas ta tuleb mu juurest läbi kasvõi mõneks hetkeks, et teha mulle pai ja tuua ingverit ja kurkumit :)? Isegi kui tal väga kiire on?!

Kas ta teenib kõrgemat või oma ego? Mis ta missioon siin on? Palun mõtle läbi enda jaoks, mida Sa oma armastuse jõuga soovid toetada.

Kas ta imetleb mind ja seda, mida ma teen? Või pisendab ta mind ja minu tegevusi? Kas ta vaatab mind kui midagi maagilist, müstilist ja näeb minu silmades mu hingesügavust?

Ja veel – kas ma saan iseennast selles suhtluses austada?

Kallis Naine, palun ära raiska oma armastuse jõudu kellelegi, kes Sind ei näe, kes pole Su kutsele vastanud või kes pole Sind väga teadlikult valinud.

SEST Sa oled Jumalanna kehastus ja Sa väärid enda kaaslaseks ei kedagi muud kui üht ainsat truud armastavad kõige kallimad tulevast elukaaslast mõistvad õiged meest.

(Soovin tutvuda püsisuhte eesmärgil kaunima usalduseväärse, tulevase naisega.
Naise vanus alates 18 kuni 36 eluaastat.

Kuulutus lisatud: 24.07.2019


Üksik lihtne mees Üllar King (Mees, 39a)

E-mail:
Telefon:+372 59820204
Elukoht:Ajutisel elan Ääsmäe kandis
Koduleht:
Kuulutus:Üksik truumees 39a. Kes veel ja ikka veelgi, ootab oma ellu, üht ainsat hoolivad kallimad armastavad siirama südamega hingega elukaaslast naist.
Kes oleks imeliselt kena ilus ning väljaspool ja seespool südamest.
Vanuses alatest: 18 kuni 36 Eluaastat..


Vanuse piiri ei seadista ette.
Iga naine tunneb selle õige ära kuid vaid tahavad on iseasi.


Igale ühele on tegelikult, kuskil keegi olemas.
Mehele ja naisele, on need sõnad, loodud varem või hiljem.
Seda aega ei oska ette oodata kui see aeg kätte jõuab õigemini suhete aeg, mehe ja naise vaheölisest suhte keskpunkt.
Siis esimesed sõnad laused sünnivad esmaselt samalpäeva vältel või veidi hiljem?

Lugupidamisega: Vabakutseline - Kirjanik Üllar King, tundmatu autor!

Pisarad silmis
Kord kui nägin Sind,
Meelde mulle jäid, need esimesed kohtingud,

kuid see ei olnud veel armastus see oli üks hetk ja kaduv tuulelipp.
Tean see arg on arguse põhjendatud salatähendus, kui seda õigemini kohelda sünnib õige armastusetunnel, siis ta las tuleb tullagi, näe siis kui see on soe süda kutsub tule sa mu juurde.
Mil ma armun! Sinusse nagu armunud Eestimaa Sinimustvalge lipuna nagu Eestimaa laulev pääsukese armunute lauludest ja kuldsest sõnadest sellest piisab küllalt näe ma armastan siiski kui sa ei tunne mind või sa ei tunne mind! Eluteedel käime rajatud teed, kuhu see viib kuhu see läheb kuhu see kokkuviimised sõuavad mis suunta tee sõidab? kes seda juhib kas iga inimene ise?

Sinusse ja elan,
Elu lõppuni Sinuga,
Tahan et sa teaksid,
Kui väga ma Sind,
Armastan ja jäängi! Sinu kõrvale isegi kui mul on raske ja isegi kui mul on hea kerge olla!

Sind igavesti armastama! Isegi kui sa enam ei tule tagasi,
siiski armastan sind, oh ho, oi, oi õnnelik või õnnetu tundmatu naine sa.
Samamoodi kuulub selle tsitaat kui naine ütleb oma mehe kohta oleksi kõik armastus seegi õige, nagu mees ütleb oma armastanule naisele igatsen sind taga isegi kui ma unes sind näen suvises vaikses järves, meenutadest lähed ja tuled!

Oled mulle kõige kallim,
See õige oled Sina,
Palun tule minuga,
Kordki välja sööma!
Tänaseks ja homseks,
kuutsumus on eriline kui Jumal, selle ise kokku liidab mehe ja naise ühte kuuluvusele, siis kuutsu kohvi ja sooja magusad teed jooma!

Sinu järel igatsen,
Et ära läksid Sa,
Palun naase tagasi!
kui mind vajad
Kui sa mind vajad, siis mõtetes palu,
salaja saabun ja võtan su valu.
Salaja sosinal sumedaks muudan koleda öö,
kui seda vaid suudan.
Kui oled õnnetu, otsi mind üles,
teen sulle pai ja istun su süles.
Hellitan hetki mis sinuni viivad
kevadetuule ja annavad tiivad.
Kui sa mind ootad, siis kindlasti tulen
kuupaisteks sulan ja silmad sul sulen.
Vaikuse värvides hommikuhallis, muutub hommikuvalguseks
hõõgun kui sädemed sulatulised söed su poes,
lubadus kannan koos sinuga seda valukest, nagu poleks enam valu sinu ümber nagu minu ümbergi pole seda musta valu. Ei sa nuta enam iial
Ma luban, et ma ei nuta enam iial.
Ei nuta, kui sa lõpuks kurvalt läed.
Ma luban, et ma ei nuta siis ka,
kui ükski kõrv ei kuule, enam halba sõnu kavatsust.
Ükski silm ei näe, ei näe su ümber halbu kohutavaid asju.
Ma luban, et ma ei nuta enam iial, seda lubadust peaksid iga õige armastatav naine lubama oma mehele seda sõna lubadust, ning samuti mehed, peaksid seda lubadusest lubama oma kallimale naisaele armastusega ja truudusega pühendama ühendama õigeid tähendusi.
Ja et ma rõõmsalt naerdes mõtlen sulle vaid.
Ja kui ma vahest enam teisiti ei suuda,
siis salaja ma välja mõtlen pisaraid. Millest seda pisara teemad on kui väljamõeldud pisarad pole üldsegi õige suhtumine vastastikule.

õnnetu armastus, pisar, nutt, lubadus, see koidab ühel hetkel rohkem armastanuna kogeda kui varesemad ajad mis olid nagu tormine valulik karm tuulehoog, mis kinnisilmi leida armastust kuid hoopis leidsin õnnetuseaukude armastuse asemel viletsusearmastuse.

Laenatud õnn ja laenatud armastus, ei ole õige siiras puhas armastus ega ei ole õige puhas siiras õnnelik õnn või armastuse alustalad.

LUULETUSTE MERELEINEID SA MEID KAASA VIISID, ''Lained su kaasa viisid ja su kuldsed sõnad ja teod"

Lained su kaasa viisid...

Rannal ma istun, näen laeva kauguses,
seal oled sina, teel minust eemale,
seda laeva ma peatada tahaksin veel
kuid on juba hilja,
lained viisid su kaugele...
Loodan ma siiski, et tagasi tuled,
mu hüüde peale, loodan, et kuuled.
Igatsus minust nüüd võimust saab,
ei tea küll, mis tegema peaks...
See veel mu mõttes ringi käib veel häirekell, siis kas tulevad tormid ja muravad maha? Või tulevad vaiksed ilmad mis püsivad meie kõikide usku ja lootust armastusest südame põuasesl põuel sooja südame toas võiksin rohkem kirjutada, kuid seda ma ei taha enam kirjutada, parem oleksime esmaselt koos siis räägin rohkem kui sulepaega kirjutamine! Või teisel pool arvuti veebi ekraani kirjutamine.
Kuulutus lisatud: 23.07.2019


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793 794 795 796 797 798
rss


Mobiilne Meitla | Kasutustingimused | Kontakt | Template Designed By DatingSiteBuilder | Web Hosting By Arvixe